• 233
  bein zaten kan kaybediyor. burada onemli olan, o kani bizim yuzumuzden kaybettigi algisini guclendirmek. zira bu konuda kimin nami yururse; tff sinden mhk sine, yayin ekibinden yorumcusuna, o namin sahibine empati kurmaya baslar ve guclenmesine, kaputulasyon kazanmasina sebep olur.
  zaten bizim yuzumuzden kaybediyor yada etmiyor. onemli olan bu kan kaybinin musebbipligini ustlenmemiz, bu algiyi pekistirmemizdir.
 • 234
  kampanyanın kesinlikle haklı sebepleri var. hepsine de altına imzamı atarım. özellikle 2018-2019 sezonunda başımıza gelenler hepimizin malumu tek tek yazmaya gerek duymuyorum.
  ama üyelikleri iptal etmek doğru bir protesto mu ciddi tereddütlerim var.
  bu arada şuna da katılıyorum. biz normal insanlar olarak elimizden gelen tek şey bu tarz bir protesto. bir şekilde tepki konulmasına da katılıyorum. ama bunun sonucu ne olacak arkadaşlar?
  beinsports bir yatırımcı. zaten ülkede olan kur riski yüzünden yabancı yatırımcı büyük zararlar ediyor. bi de gelirleri iyice azalınca bein sözleşme bitince ülkesine çekip gider. bir daha da yabancı bir yatırımcı futbol sektörümüz için gelmez.
  yerine de acun falan alır çok daha iyi olur ligimiz.....
  bein öyle ya da böyle bir şans. dandirik futbolumuz avrupada yayınlanmaya başladı. ilk kez bu kadar yüksek gelirler elde ediyoruz yayıncıdan ülkede. adaletsizliklere kızmakta ve tepki koymakta haklıyız. ama burada dediğim tepkiyi doğru yönlendirmek lazım. bein’in yaptırım gücü sınırlı. kime kızmamız lazım. liyakate göre değil ahbap çavuş usulü danışıklı dövüş yapan tffye ya da başakşehiri kuranlara da olabilir. buna nasıl tepki koyabiliriz onu da ben söylemiyim sözlük formatından ötürü.....