• 1160
  kalbimi çok kıran yayıncı. yahu biz barbar mıyız arkadaş? amerikalı'ya benim ligimin özetini 13 dakika veriyorsun bana 3 dakika. yahu bu mal buranın ve bu mal ben olmasam olamaz. hiç zannetmiyorum biz ligi kapatsak seatle'da takılan bir adamın, paris'te kahvesini yudumlayan kadının ne bileyim her nerede yayın yapıyorlarsa orada olan bir futbol severin çok umurunda olsun bu durum. yahu ben olmasam ne bu takımlar var ne de onu yayınlayacak yayıncı. ama biz böyle saçma sapan berbat özetler izlemek zorundayız.

  not: ha bu arada ben bu adamlara dekoder parası veriyorum. benden kaynaklı var olan ve aynı zamanda finanse ettiğim şeyin özetinin kalitelisini izleyebilmek için vpn'le kendime amerika tatili organize etmem gerekiyor.
 • 1161
  usa versiyonunda verdiği özetleri 10 dakikadan uzun tutmak için genellikle anlamsız pozisyon ve enstantanelerle dolduran yayıncı. mesela dün oynanan 4 mart 2021 fenerbahçe antalyaspor maçı'nın özetinde antalyaspor'un beklediği 2 penaltı pozisyonunu koymamışlar ama boş ortaları, devre arası enstantaneler gibi abuk kısımları eklemişler. şahsen maçta antalya'nın yenen 2 penaltısı olduğunu bilmeseydim özetten anlamazdım bile. bundan sonraki usa özetlerini daha dikkatli izleyeceğim.
 • 1162
  aslan nihatin calimlari yazar arkadaşımızın da verdiği örnekle amerika üzerinden sitesine baktım. gerçekten bizde verilen hizmet yerlerde. sayfalarının düzeni, verdiği özetler. inanılmaz farklı. böyle yaparak ne şirketlerimizin değeri olur ne de tüketicilerimiz aldığı hizmetten memnun kalır.

  vasatın ülkesi olmayabiliriz, bu sadece tercih meselesi. iyi yapmak istersek yapabilecek kapasitemiz de var. anlamak mümkün değil. ibn haldun örneği vermenin artık sıktığının farkındayım ama gerçekten de coğrafya kaderdir.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!