resim
Batuhan Ahmet Şen
Takım:Menemenspor
Mevki:Kaleci
Yaş:23
Boy:1.94
Uyruk:Türkiye
  • 48
    okan kocukta geri çağırma opsiyonu olmadığı için giresunsporun belli talebi var. adamların ismail ya da fatihle takas yapmayacakları da belli. batuhan içinse menemenspor denenmiyor bile. altyapı çıkışlı olduğu için uefa listesinde de ismailin yerine yazılabilir. gerçekten başarılı ve potansiyelli bir isim batuhan. bu yıl gerçekten çok başarılı bir grafik çiziyor. allah korusun musleranın sakatlığı uzaması durumunda kaleye uefa’da ismail çipe geçecek. musleranın yüzde 100 döneceği de belli değil üstelik.
    kıymetli arkadaşlar; trabzon, kaptanı onuru kapıdışarı edip uğurcanı, beşiktaş karius sonrası genç ersini, fenerbahçe ise altayı kalesine geçirdi, güvendi ve karşılıklarını aldı. milli takımımız da sayelerinde üç şahane kaleci kazandı. belki de batuhan da bu seviyelere gelecek.
    yönetimdeki işbilmezlikle ya kendi kiraladığın oyuncuya para verecekler ya da musleraya kadar yine karanlık dönem olacak. irfanı ihtimallerde saymıyorum parasızlıktan gedson’ ı bekletip irfana bonservis verirsek zaten artık pes derim.