resim
Batuhan Ahmet Şen
Takım:Menemenspor
Mevki:Kaleci
Yaş:23
Boy:1.94
Uyruk:Türkiye
 • 34
  stuttgart'ın istediğine dair haberlerin olduğu kiralık kalecimiz. eğer doğruysa, adamlar bizim bile takip etmediğimiz oyuncumuzu takip ediyor demektir. zira biz durumunu takip etsek, muslera sakat ve transfer sezonu da 1 haftadır açıkken geri getirip kalemize koyardık. burak elmas yönetimi futbol takımıyla ilgili ne yapıyor, ne yapmak istiyor, gerçekten anlamak inanılmaz güç?

  https://twitter.com/...403784395149314?s=20
 • 35
  madem elimizde böyle kaleciler var biz neden ismail çipe, eray işcan, berk balaban gibilerle yola çıkıp okan kocuk ve batuhan gibi yetenekleri kiraya veriyoruz. anlaşılması güç trajikomik bir durum.

  maalesef burada fatih hoca da hatalı. muslera'nın sakat ya da cezalı olmayacağının garantisi mi vardı. ismail çipe ile nasıl yola çıkılır. en kötü cedric carraso gibi yaşlı ancak iyi bir kaleci de alınabilirdi.

  böyle küçük gibi görünen detayların ne kadar önemli olduğu yine görüldü. kendisini takip etmek için bundan sonra menemenspor maçlarını fırsat buldukça izleyeceğim.
 • 36
  çıldırmaya ramak bırakmış futbolcumuz.

  neyin peşindeyiz, ne yapmaya çalışıyoruz anlayabilmek münkün değil. az evvel a spor emre kaplan vfb sttutgart'ın 1.5 milyon euro karşılığında kendisini istediğini ve yönetiminde olumlu baktığını söyledi ayrıca 250.000 tl tazminat karşılığında geri çağırma opsiyonumuz da bulunuyormuş. stuttgart'ın 1.5 milyon euroya elimizdeki potansiyelli hemde en çok ihtiyaç duyduğumuz bölgedeki futbolcuyu almasına izin verecek kadar geberik durumda mıyız ? madem makul bir geri çağırma tazminatı var benzer profildeki doğan alemdar'ın peşinde koşmak yerine neden elimizdeki adamı geri çağırmıyoruz anlayamıyorum.

  al bu krizde koy kaleye işte a takım tecrübesini yaşar ve tutturursa senelerce kalemizi türk pasaportlu bir kaleciye emanet ederiz delirmemek elde değil.
 • 37
  hazır form tutmuşken kendisini isteyen varsa satmamız gereken genç, altyapı çıkışlı kalecimiz. bizim seviyemizde asla değil çünkü. elimizde ne kadar altyapıdan çıkıp takımda gelişme ihtimali olan isim varsa altliglerde kafes dövüşlerine yollamalı oralarda teknikten taktikten muaf güreşlerde oynatmalıyız. iyice gençlikleri geçene kadar asla fırsat vermeyip kiralık raporlarını bile takip etmemeliyiz. sonra da futbolcuların geleceğine yatırım yapmalıyız diyip babel ve falcao gibi oyunculara 33 yaşından sonra yılda 30-40 milyon lira vermeliyiz. böyle yapa yapa 2000 ruhunu yakalayacağız.
 • 38
  stuttgart transferi konusunun, menajeri tarafından ''oyuncum galatasaray kalesine talip'' mesajı olarak yorumlanabilir çünkü stuttgart'ın kalesinde florian müller gibi iyi bir kaleci var ve yedek kaleci için almanya'daki 8 altyapı kuralından yedek kaleciyi mevcut oyuncudan-altyapı çıkışlı- yana kullanırlar diye düşünüyorum . kendisini çok az izlediğimden net bir yorumda bulunamasam da ismail çipe ve fatih öztürk'ten daha kötü kaleci olma ihtimali çok düşük, ayrıca yaşı da söz konusu isimlerden çok daha genç olduğundan en azından yedek kaleci olarak kendisi tercih edilebilir.
 • 39
  bazen bizim kulüpte öyle saçmalıklar oluyor ki çok afedersiniz sinirden kendimi mıncıklayasım (!) geliyor. ya arkadaş bizim elimizde batuhan var, okan var, yıllardır süper lig seviyesinde öyle veya böyle çeşitli takımlarda as kaleci olan fatih öztürk var. iki yetenekli kalecimizi kiraya vermişiz takımlarında gayet iyi durumdalar. fatih'i sebebini anlamadığım bir şekilde oynatmıyoruz. ayrıca iki tane altyapı kalecimiz var hiç şans vermiyoruz. bu kadar saçmalık yetmezmiş gibi gidiyoruz bir de tek vasfı uzun boyu ve sert bakışları olan ismail çipe'ye kaleyi emanet edip, gelene geçene kalemizi yol geçen hanı yaptırıyoruz. bir de bunlar yetmezmiş gibi efsanemiz muslera'yı gönderip, başka yabancı kaleci arıyoruz. abi siz allah aşkına kulüp için faydalı olan şeyleri tespit edip, bilerek mi yanlışları yapıyorsunuz. yani bu kadar üst üste hata yapmak, planlama hatası yapmak, saçmalamak gerçekten özel çaba ister. el insaf yahu.

  ulan gidin okan ile batuhan'ı geri çağırın muslera gelene kadar koyun birisini kaleye, muslera biraz daha top oynasın sonra okan ile batuhan, muslera'dan kaleyi devralsın. ulan bunu düşünmek bu kadar zor mu. ne yabancı kalecisi, ne ismail'i. ne macera arıyorsunuz ya.