resim
Barış Alper Yılmaz
Takım:Galatasaray
Mevki:Sol Kanat
Yaş:22
Boy:1.86
Uyruk:Türkiye
 • 939
  mertens-icardi-seferovic ve gomis ile 4 adet forvet oyuncusuna sahip olmak gibi bir plansızlığın zirvesinde olduğumuz için, forvet oynatılma ihtimali neredeyse 0.

  diğer yandan ciddi ciddi forvette denenmesi, başarısız olsa dahi ısrarla üstüne gidilmesi gereken bir oyuncu. öyle yok bi denedik de olmadı falanlık iş değil. adam forvet olmak için tasarlamış resmen.

  devre arasında seferovic ve gomis'ten çıkar da icardi/mertens ikilisiyle devam ederek rotasyonu rahatlatırsak, kiralanmasındansa 3. forvet olarak bekletilip, tüm kupa maçlarında da direkt 11 oynatılmasından yanayım.
 • 940
  ptt liginde kendisini çokça seyretmiş ve beğenmiş biri olarak kiralanması gerektiğini düşünüyorum. bu haliyle galatasaray'da süre alması mümkün değil. bitiricilik, teknik, karar yetisi zayıf sprint ve güç harici başka bir özelliği yok. güçlü ve sprint özelliği olan her oyuncu anadolu takımlarında iş yapıyor. ptt liginde de güç ve sprint özelliği ile fark yaratıyordu. açıkçası bizde başarılı olacağını düşünmüştüm ama şu ana dek gösterdiği gelişim tam olarak sıfır. galatasaray'da özellikle kafanı kaldırıp oynaman gerekiyor. barış topu ileri atayım sonra koşayım ve kaleye vurayım oyuncusu. ptt'de ne ise hala o. üstüne bir şey koyamadı. oynayacağı bir takıma gönderilmeli ama yabancı sınırından gönderilemedi.
 • 941
  büyük takım forvetinde iş yapması için daha çok fırın ekmek yemesi gereken topçu. geçen sene pozisyon almayı bilmeyen forvetlerden, golcü hissiyatı eksikliğinden çok çektik zaten. hep benzetildiği burak yılmaz ancak 25-26 yaşında forvet oynamayı çözebilmiştir. dolayısıyla böyle ham bi oyuncunun şuan galatasaray forvetinin rotasyonunda olması hem ona hem bize zarardır. alt seviye bir takıma kiralanıp orada pişmesinin beklenmesi kanaatindeyim.
App Store'dan indirin Google Play'den alın