• 15
  (bkz: #3429121) girdisi ile linç edilmeye çalışılan 4.nesil yazar.

  aslan gibi de haklıdır. adam kelime aralarında her şeyi açıklamış.

  “ kendisine beddua eden, bir an önce yok olmasını dileyebilecek insanların” demiş girdisinde. beddua eden ve yok olmasını dileyen insan kötü insandır. he karşınızdaki sizin canınızı yakmış, aşağılamış, hakkınızı yemiştir o ayrı. bu çocuk ne yaptı bize ? küfür mü etti ? el hareketi mi çekti ?

  “ fenerbahçeli gelip de bu çocuk inşallah başarısız olur derse de haysiyeti yoktur bana göre.” demiş. inşallah başarısız olur demek de kötü niyetli bir düşüncedir. fenerbahçe inşallah başarısız olur ancak bu çocuk daha 17 yaşında ve önünde çok açık bir gelecek var. inşallah en güzel yerlere de gelir.

  linç edilmesinin hiçbir anlamı yoktur. holiganlığın lüzumu da yok. yazdıkları serttir ancak bu düşüncede bulunan insanlaradır. böyle insanlar umarım mutluluğu doruklarına kadar yaşayıp iyi niyetlere bürünürler.

  yazadur.
 • 16
  (bkz: #3429121) yazdıklarının altına noktasını, virgülünü değiştirmeden imza attığım yazar. bana göre de 17 yaşında size herhangi bir saygısızlıkta bulunmamış bir futbolcunun sırf rakip takımda olmasından ötürü başarısız olmasını dileyen kişilerin özsaygısı yoktur. özsaygısı olmayana saygı duyulmaz. biz galatasaray isek bize düşen rakibi küçültmek değil, ondan daha iyi olmaya çalışmak olmalı. altyapıda da böyle olmalı, saha içinde de böyle olmalı, tribünde de böyle olmalı.
 • 18
  (bkz: #3429121)

  yazar arkadaşımız fikirlerini söylemekte sonuna kadar özgürdür. ayağı kopsun, ölsün diyen kişiler varsa, yazar arkadaşımızın da dediği gibi en hafif tabirle haysiyetsizdir. lakin sözü edilen durumun sözlükte yaşandığına şahit olmadım. yani arda güler sakatlansın, futbol hayatı bitsin, şöyle olsun böyle olsun tarzı entryler hiç girilmedi. hatta daha da ötesinde, fenerbahçelilerin bile abartmadığı kadar abartılmıştır. birçok yazar arkadaşımız, kendisinin bu topraklarda heba olacağını, bu yüzden de hemen avrupa'ya gitmesi gerektiğini bile söyledi. olumsuz entryler de girildi ama bahsedildiği gibi işte bitsin, heba olsun şeklinde değil de, fenerbahçe'de başarılı olmasın, kötü oynasın ama sonraki durağında şov yapsın şeklinde yazılan girdiler oldu.

  o yüzden yazar arkadaşımızın girdiği bu entry, en azından bu sözlük için katiyen geçerli değildir. iyi çocuklarız biz.*
App Store'dan indirin Google Play'den alın