• 4230
    büyük maçlarda gol atamıyor diye beğenilmeyen futbolcuydu. orta doğu'da ki gibi gelişmemiş ülkelerde ancak bir futbolcunun böyle eleştirildiğini görürsünüz. hiç bir gelişmiş toplumda 29 gol atıp şampiyonluk getiren futbolcu büyük maçlarda gol atamadı diye eleştirilmez. coğrafya kaderdir ne yazık ki.
  • 4234
    zamanında basında çıkan haberlere göre maaşına zam talebi reddedilen, yemekte takımdan ayrı oturan ve gönderilen eski forvetimiz. sadece işini yaptığı için zam istemiştir. işinde başarısız olduğunda maaşında indirim yapmayı kabul edecek bir insan olmadığına göre işini bir sezonluk iyi yaptığı için zaten çok yüksek maaşı olan futbolcunuza da zam yapmazsınız. taraftarın sevgisini arkasına alarak para koparmaya çalışan oyuncu imajı çizmiştir. kaldı ki imza parası peşin olarak kendisine ödenmiş, 3,35m eur net maaş + 2.5m eur imza parası ve puan başı 5bin eur ödeme alıp, orta doğu diyarına göç etmiştir.

    şampiyonlar ligi'nde verimlilik gösteremeyeceğini düşünenlerdenim.

    finansal konular dışında iyi profesyoneldir. maçlardan sonra saat kaç olursa olsun antrenman ve rejenerasyona devam eder. sosyal medya postlarından bir kısmını gördük, canlı olarakta gece gece kapalı havuz da antrenman yaptığına çok denk geldim. sağlıklı beslenir, özel spor hocasıyla dolaşır ki aynı zamanda ingilizce-fransızca çevirmenliğini bu beyefendi yapar ve programı dahilinde yemek yer. rastgele birşey ikram edip, örneğin gomis'e baklava yediremezsiniz. daha fazla detay vermeyeyim fakat konuyu bağlamak istediğim nokta gomis üzerinden falcao boklamasından vazgeçiniz. 3-5 maç sonra falcao fenere atınca boynuma dolayan aslan parçası diye yazınca komik olacak.