• 4196
  devre arasında bu adam gelsin abi bir şekilde gelsin.
  hatta diagne de gelsin, andone kalsın, falcao iyileşirse o da oynasın

  galatasaray forvet takımıdır abi ben bildim bileli en iyi santraforlar galatasaray'dadır ama son iki yıldır tek bir tane bile santraforumuz yok. ayıp.

  türkiye ligi'nde iyi defans yaparsan değil gol atarsan şampiyon oluyorsun takıma doldurduk orta sahaları hepsini toplasan bir adam yapmıyor.
 • 4197
  kendisinin dönmesi ile ilgili ne zaman görüş okusam aklıma ahmet çakır'ın anlattığı olay geliyor. hani bazı muhabirin anlattığının ne zaman doğru ne zaman yalan olduğunu hissedersiniz ya, bu işte o doğru hissedilenlerdendi.

  fatih terim hazırlık kampına başkanı çağırıyor. tüm takım bir masada yemek yiyor, gomis ise ayrı bir masada tek başına arkası dönük bir şekilde oturuyor, yemeğini yiyor. fatih terim başkana durum aynen böyle, gitmesi lazım diyor. ve gomis gidiyor.
 • 4198
  eski gol kralımız gomis dönsün, dönsün de biz de hatamızdan dönelim artık.

  hala futbolcu bazında o gelsin bu gitsin fantezileri kuruluyor. sorunun futbolcu bazında olmadığı daha hala anlaşılamadıysa biz başımızı taşlara daha çok vururuz. hadi biz taraftarız sorunun ne olduğunu anlamasak olur da, teknik heyet ve yönetimin yanlış vaziyet tespiti sorunlara yine kalıcı bir çözüm bulamayacak gibi görünüyor.