• 5650
  şu anki ali koç yönetimi yerine olsaydı bizim için daha iyi olurdu, fb bu kadar hareket alanı bulamadığı gibi mali olarak da daha zor durumda olurdu ancak kendisinin bir gsli tarafından şaka yollu dahi olarak övülmesini istemem. ilk kendisi laf etmedi mi fetö gs'yi şampiyon yaptı falan filan diye. kulübe ilk imaları kendisi yaptı bu konu hakkında. sadece bu bile yeterli bir sebep övülmemesi için
 • 5651
  en az ali koç, nihat özdemir gibi nefret ettiğim bir başkandı. kişisel olarak nasıl biri bilmiyorum ama düşmanlığı türk futboluna getirmiş holigan seviyesinin bile üstünde fanatik fenerbahçeli biridir.

  mahkeme salonlarında bile galatasaray kompleksini yansıtmış, yaptıklarıyla türk futbolunu bitirme noktasına getirmiş. hatta ve hatta fenerbahçe'yi resmen dizayn etmiştir. bugün saf kötü karakter olarak gördüğümüz toplam fenerbahçe camiasının bu hale gelmesinde en baş sorumlulardandır.
 • 5652
  özledik kralı.

  birkaç sene önce bu zamanlar "yıldırımlar" düşsün futbolun yakasından, yükleri bi atalım kuş gibi hafifleyeceğiz, avrupa seviyesine çıkacağız inş demiştim. geldiğimiz noktada kendisini özler olduk. fikret gibi, koç gibi, nihat özdemir gibi adamlar maalesef daha sinsi çıktı. bu adamın ne olduğu en azından belliydi. son yıllarında ne dese gülüp geçer olmuştuk, ciddiye de almıyorduk. ne bileyim daha güzelmiş o zamanlar veya bunlar benim geçmişe duyduğum kolektif bir özlem mi?