• 5374
  19 nisan 2018 fenerbahçe beşiktaş maçı sonrası saçmalamaları:

  --- alıntı ---

  bugün tüm türkiye’nin gözleri önünde stadımızda adeta 3 temmuz olaylarının devamı niteliğinde yeni bir senaryo devreye sokuldu. en ufak saha olayının “maç tatili” için sebep olarak arandığı bir operasyona alet edilmekten fenerbahçe camiası adına utanç duyuyorum. volkan demirel’e kapı kolu, kaldırım taşı, bıçak atıldığında bu hakemler neredeydi? hasan çetinkaya’nın vodafone arena’da kafasına taş isabet ettiğinde; mehmet topal’a gol sevinci sırasında tehlikeli madde fırlatıldığında maç neden tatil edilmedi?

  finale giden yolda; 10 kişi kalmış rakibe karşı, tüm psikolojik ve fiziksel üstünlük lehimizeyken, bu yapılan kurgu yüz kızartıcı bir utanç tablosudur!

  bütün uyarılara rağmen, tüm destek talebine rağmen, herhangi bir yardımın sağlanmaması; sahaya yabancı maddelerin atılması, bunun bir senaryo olduğunu açık ve net şekilde ortaya koymaktadır.

  finale kalmanın şampiyonluğa olan motivasyon ve inancı sağlayacağından zerre şüphe yokken, bunları yapanlara fenerbahçe taraftarı demek hakarettir, densizliktir! daha önce de dikkat çektiğim gibi; bir süredir, özellikle sosyal medya aracılığıyla taraftar görünümlü troller üzerinden başlayan bu kirli oyunun ikinci perdesine bugün stadımızda geçilmiştir. her şeyin ötesinde, ikazlara rağmen herhangi bir müdahalenin gerçekleşmemesi; farklı bir akıl oyunu olduğunun altını çizmekte, her şeyi apaçık ortaya koymaktadır.

  fenerbahçe’nin başarısız olması için her türlü aşağılık, kirli kumpası yapabilecek bir oluşumun varlığına bugün stadımızda şahit olduk!

  bugün yaşanan olayları asil, kahraman ve sağduyulu fenerbahçe taraftarına mâl etmek; bu manipülasyona alet olmak, yürütülmekte olan algı operasyonun bir parçası olmaktan başka bir şey değildir.

  fenerbahçe yine karanlık birtakım ellerin devreye girmesiyle kaosa sürüklenmeye çalışılmaktadır. fenerbahçe, üzerinde oyun oynanacak bir kulüp değildir. daha önce bu tarz oyunlara nasıl izin vermediysek, yine aynı duruşu, dimdik sergileyeceğiz. bu böyle bilinsin.

  bütün yaşananların farkında olduğumuzu, oynanan senaryoyu bütün çıplaklığıyla ortaya koyacağımızı kamuoyuyla paylaşırız...

  aziz yildirim

  --- alıntı ---

  konunun, yaptıkları şike ve 3 temmuz'da patlamasıyla ne ilgisi var anlayamadım. 19 nisan 2018 fb bjk maçında bir kumpas kurulduğunu düşünüyorsa, taraftarı tarafından fenerbahçe'ye kumpas kurulduğunu düşünüyor demektir. holiganları sahaya madde yağdırdıktan sonra "bize kumpas kuruluyor" demesini hala ciddiye alan var mıdır merak ediyorum. galatasaray'lı siyahi futbolculara muz göstererek ırkçılık yapan taraftarlarına sahip çıkıp, midesinde problem var demiş adamlardan bahsediyoruz. "tarlalar sürüldü mü?" diyenlerden söz ediyoruz. aziz efendi sürekli kumpas kumpas diyor ve somut hiçbir dayanağı yok.
  birisi de çıkıp "sen zamanında sikerim böyle fenerbahçe'yi dedin mi? şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım dedin mi? 20 yıldır kulübe yapmadığın kötülük kalmadı. esas kumpası fenerbahçe'ye sen kuruyosun" dese ne hisseder acaba?