• 42
  kamuoyunda her gün mağdur edebiyatı yapanların kurumları nasıl ele geçirdiğine dair güzel bir yazı yazmış cesur gazeteci.

  kontrol ettikleri basın tarafından yayılan, fenerbahçe mağdur oluyor, herkes fenerbahçe'ye karşı, iktidar fenerbahçe'ye karşı algısının ne kadar boş olduğunu kanıtlarla ortaya sermiştir.

  medyada bakarsanız fenerbahçe o kadar etik değerlere bağlı ki erol bulut'la alanya ile final maçı oynayabileceği için görüşmüyor.(bu arada yarı finalde oynadıkları trabzonspor'un sol bekine yapılan teklifi aynı medya açıklıyor:))
  federasyon fenerbahçe'nin üstüne oynuyor. transfer yaptırmıyor.

  ne tesadüf ki, fenerbahçe'nin transfer yapmasına izin vermeyenler fenerbahçe kongre üyesi çıkıyor.

  mağdur algısı yaratanların nasıl muktedir olup gerçek cezaları almadığını görüyoruz. hukukun üstünlüğü ilkesinin uygulandığı bir ülkede bunların sokağa çıkacak yüzü olmaz.

  atilla türker de kendisine dikkat etsin. yakında önce galatasaraylı, sonra fetöcü ilan edilir.

  https://twitter.com/.../1268450516436168708
 • 43
  https://twitter.com/.../1268450516436168708

  yazdığı şeyler galatasaray aleyhine olmadığı için yeterince rağbet görmemiş, infial yaratmamış; üstüne üstlük "neden galatasaray hakkında yazmıyorsun" şeklinde eleştirilere neden olmuştur.

  biz genelde kendi işimize baktığımız için büyütmeye tenezzül etmediğimiz haksızlıklar, rakiplere hem suçlu hem güçlü olma konusunda keskin bir cesaret veriyor.