• 53
  belki biraz fantazi olacak , cocukca bir hayal edasinda neden olmasin diyorum neden ?

  galatasaray'liyim !
  diyen adama
  -sen galatasaray'li degil , bizim sempatizanimizsin !
  diyebilecek kadar egoist ve bulaniklasmis liseci tayfanin , zaten tasmak uzere olan bardaga akittigi her damladan sonra neden olmasin diyorum.

  gecsin fatih hoca baskanligina ateş-güneşin baslayalim en bastan. sifir borcla.

  bakalim taraftarsiz bir lokalde liseciler bric oynarken ne halt edecekler.
 • 57
  5 yılda ibfk olunuyorsa kurulması çok da zor olmayan takımdır.* altınordu'nun düşük bütçelerle ve sadece yerlilerle son 2-3 yıldır neler yaptıkları da ortada. hemen şampiyonluğa oynayan bir takım olmak zorunda da değilsin. galatasaray taraftarının onurlu duruşu olan sadece yarısı bile desteklese ihya olur bu kulüp. ama senaryo şu an söylediklerim tabii ki. kimse kolay kolay bu takımı kurmaya cesaret etmeyecektir.
 • 58
  https://www.instagram.com/...;igshid=oq7pi2isyutp

  hani bi kizi cok seversin etrafinda ki herkes seni kirmadan uyarip sana zarari dokunacak der ama sen anlamazsin/anlamak istemezsin. oylesine kaptirmissindir ki kendini yalanlara/gormek istediklerine , aslinda olan aci gercekleri goremezsin.

  sonra bir gun biter. ve donup geriye baktiginda haklilarmis dersin lakin is isten gecmistir.

  su yukariya biraktigim linkteki ilk resimde kendimi , ikincisinde ise gece gece yasama hevesimi kaciran "şeyleri" gordum.

  eger bu "ateş-güneş" olayi bugun de ciddi ciddi sorgulanip dusunulmeyecek ise zaten bosverin gitsin.
 • 59
  artık olması gerekendir. kendini bizlerden üstün gören ve asıl cefayı çeken taraftarı umursamayıp ötekileştiren liseci zihniyete tepki olarak ateş güneşin tekrar canlandırılması gerektiğini düşünüyorum. arkasında bizim gibi her şartta kulübe destek olacak taraftar, kulübü gerçek anlamda seven ve çıkar amacı gütmeyen yöneticiler olduktan sonra inanıyorum 4-5 seneye türkiye'nin en büyük kulübü olabiliriz. liseci tayfa eminim bir süre sonra birbirlerini yemeye başlayıp kendi kendilerini imha edeceklerdir. bizlerin çabasıyla, emeğiyle, parasıyla sefa sürün cefayı taraftar çeksin. yok öyle yağma yeter artık.

  düşünsenize sıfırdan sıfır borçla kurulmuş bir kulüp. kulübü gerçekten seven ve kulübün çıkarını kendi çıkarlarından üstün gören yöneticilerin akıllı adımlarıyla ve arkasında milyonlarca taraftarın gücüyle o kulüp neler yapabilir.
 • 61
  bir benzerinin yeniden kurulması gerektiğine inandığım kulüptür.

  galatasaray'ımızın bölünmesini elbet istemem; ancak bu iş böyle gitmez. birkaç liselinin toplanıp binleri bulan oyla kulüp başkanı olan başkan ve yönetimini kafalarına göre indirmeleri sabrı taşırmaya başlamıştır.

  liseli ve lisecilerden çok çeken yöneticiler bir kulüp kursunlar ya da alt liglerden satın alsınlar. bu yöneticiler taraftara ciddi bir çağrıda bulunsunlar ve o yeni takımı destekleyelim. liseliler ve liseciler pes edene kadar maçlara gidilmesin. gsstore'dan ürün alınmasın. taraftar tüm çabasını bu yeni kulübe yöneltsin. taraftarı yanında olmayan liseliler ve liseciler tribünleri kendileri dolduramayınca, ürün satışı gerçekleştiremeyince, kulübe de ceplerinden para vermeyeceklerine göre de koskoca galatasaray'ın batma noktasına geleceğini anlayacaklardır. bu kulüp, taraftarı çekilir çekilmez 1 seneye kalmaz kesin olarak batar. ne taraftardan doğrudan gelir elde edebilirler ne de sponsorlar artık sponsor olmak ister. hatta sponsorları bu yeni kulübe yöneltip sıfır borçla yola çıkılırsa birkaç seneye bu yeni kulüp önemli yerlere gelecektir.

  tabii ki hedef galatasaray'ı yok etmek değil. liseli ve lisecilere ders vermek. akıllarını başlarına getirip bu kulüp taraftarın mı yoksa liselilerin mi yüzlerine vurmak. liseliler ve liseciler elbet geri adım atacaklar. o zaman barış ortamı sağlanır ve yola devam ederiz. üstüne bu yeni kurulan takım da 2. takımımız olur(galatasaray ıı gibi bir isim alır). bu 2. takımımız 1.ligde oynar ve oyuncu geliştirme takımımız olur. altınordu gibi bir altyapı ile yarı-bağımsız bir şekilde bir altyapıya daha kavuşabiliriz.

  liseci ve liselilere ders vermeden biz daha çok sinir krizi geçireceğiz yoksa.
 • 62
  beni enayi gibi görmeyecekse, beni kontrol altında tutulması gereken bir sempatizan olduğumu düşünmeden kucaklayacak yöneticilere sahip olacaksa varsın geri gelsin.

  isimler değil fikirler önemlidir. 21.yüzyılda maddeci bir anlayışı reddediyorum önemli olan fikirlerdir ve fikirlerin yol göstericiliğinde ortaya çıkan misyondur.