• 2
  yazmış olduğu belirtiler narsisistik kişilik bozukluğunun belirtilerinden sadece bir kaçı olabilir ya da olmayabilir de. hekim mi arkadaş? bir çok belirtisi olan bir bozukluktur bu. yazdıkları sadece buz dağının görünen yüzüdür. buna kalırsa dünyanın yarısı böyle.

  enrty'de ciddi saçmalamış ve ayıp etmiştir.

  edit: girmiş olduğu bir entry'de fatih terimin narsist kişilik bozukluğu olduğunu söylemiştir. entry uçmuş.
 • 3
  girmiş olduğu giride fatih terim'de narsistik kişilik bozukluğu olduğunu yazmıştı. giri uçmuş. kendi mi uçurdu anlamadım zira moderasyonun bunu silmesi için bir sebep yok. bu bir tıbbi tanıdır bildiğim kadarıyla. psikolojiyle ilgili olunca insana dokunuyor tamam ama o giride hakaretamiz bir üslup da yoktu. hatta hocanın bütün başarılarının da hakkını vermişti konuyla alakası olmamasına rağmen.

  mesela burak elmas'ın yüzünü bir süre sararmış görmüş biri "burak elmas'ta sarılık olduğunu sanıyorum." dese bu hakaret ya da üslup bozukluğu mu olacak? o da tıbbi tanı bu da tıbbi tanı. tamam ben de radikal yöntemlerden yanayım ama gerçekten mezkur giride silinecek bir şey yoktu.

  not: bence bu tanı, sadece televizyonda görülen birine konabilecek bir tanı değil. biz sadece "fatih terim karakteri"ni biliyoruz. çoğumuzun bire bir tanışıklığı yok hoca'yla.
 • 4
  galatasaray tarihinin en büyük üç figüründen birine hem de galatasaray sözlük'te hadsizce hakaret etmiştir. girdi silindiği için tekrar dillendirmek istemiyorum ama bir insana hiçbir tetkikte bulunmadan etiketleme yapmak kişilik haklarına saldırıdır ki bu da hakarettir. ayrıca kendisi bir doktor ise yaptığı iş ahlakına sığmaz. bir doktor herhangi bir insan ile konuşmadan veya fiziksel olarak incelemeden tanı koyamaz ki zaten iş ahlakına sahip olan koymak istemez.
 • 5
  havaya uçurulan veya kendi sildiği entrysinde fatih terim’e “narsisistik kişilik bozukluğu var” demiştir.

  böyle bir teşhis koyabilmek için başta hekim olmak gerekir. sonrasında da ilgili kişi ile seans görüp birtakım testler yapılması gerekir.

  bu yazar arkadaşımız hekim midir?

  diyelim ki bu yazar arkadaşımız hekim, o zaman iki soru akıllara geliyor:

  1-fatih terim ile seans mı yaptınız?
  2-hekimler danışan mahremiyeti gereği koydukları teşhisi ulu orta herkese açıklayabiliyor mı?

  gerçekten yazık.

  edit: ekleme