• 5811
  sezon sonu onyekuru everton’a donecek. bonservis kazanabilecegimiz oyuncular da, banko oyuncularimiz oldugu icin satsak bile yerlerine yenilerini almamiz lazim. para artarsa luyindama ve orta sahaya gidecek. kaliteli ama bedavaya alabilecegimiz bir kanat oyuncusuna ihtiyacimiz var. tipki onyekuru’da yaptigimiz gibi kiralik oyunculara yonelecegimizi dusunuyorum ve aklima bruma’dan daha iyi bir tercih gelmiyor. takiminda sure bulamiyor, fatih terim ile arasi iyi, ligi taniyor, hala genc. guzel bir satin alma opsiyonuyla kiralayabilirsek harika olur.
 • 5813
  onyekuru’dan da, rodrigues’den de kötü bir oyuncudur. onu iyi yapan tek şey potansiyeliydi, gelecek vadeden bir yıldız adayıydı, parlayacaktı, patlayacaktı, hepsini birden yok etti.

  rodrigues 2018 yılı şampiyonluğundaki en kilit oyuncudur ve bruma ile kıyaslanıp bruma daha iyidir demek için kör olmak lazım. onyekuru’nun 2018-2019 sezonu performansı ile sahada deli dana gibi gezinen bruma’nın ne idüğü belirsiz oyununu kıyaslayanları da cosmos’a havale ediyorum.

  hayalinizdeki bruma’nın gerçek bruma ile alakası yok maalesef, uyanın artık. şu saatten sonra nasıl bir oyuncu olur bilmem ama şu ana kadar bir hayal kırıklığıdır.

  edit: bu kadar futbol cahilinin şu sözlükte yazar olması çok enteresan.
 • 5816
  leipzig'deki son durumunu bilmiyorum, bizim maçta etkisizdi. lakin kendisi ne onyekuru'dan ne de rodriguez'den iyidir. mental anlamda her ikisinden de aşağıdadır. zaten mental olarak gelişse daha büyük bir takıma giderdi.

  buna rağmen ikisinden de her anlamda daha yetenekliydi.

  çok doğru zamanda güzel paraya okuttuk kendisini.