• 134
  sevgili kaptan;

  öncelikle: (bkz: #2922153) ve akabinde şu: https://www.youtube.com/watch?v=Yky4QtRX_DI

  gelmene karşıydım ama yıllardır sana karşı bitmeyen gereksiz kinin sayesinde senin fan'ın olacağım galiba. ayrıca seni takdir ediyorum. onca yaşanana, horlanmaya, dışlanmaya, düşüşe, sosyal lince rağmen ayakta durmaya çalışıp kendini yeniden ispat etmek istiyorsun. hayatı boyunca hiçbir şeyi başaramayan adamlar seni linç ettikçe, sen daha fazla kendini kanıtlamak istiyorsun. inadını ve gayretini takdir ediyorum. ister gel ister gelme ama sırf bu çaban için bundan sonraki hayatında bizde ya da herhangi bir takımda başarılı olmanı istiyorum. umarım kanıtlarsın kendini. senin yaşadığın linci yaşasa psikolojik çöküntüden intihar edebilecek adamların söylediklerine bakma. istediğin, arzuladığın yolda devam et, gerisini takma.

  son olarak biliyorum duvara yazıyorsun ama olur da bir gün okursan şunu da izle: https://www.youtube.com/watch?v=FkJLTGweKl0 (ingilizce tercüme için mert çetin'den yardım alabilirsin ): )

  yolun açık olsun kaptan..
 • 135
  sevgili kaptan;

  hiçbir şey başaramamış biri olarak seni linç ettiğim için ben linç ediliyorum. hayat ne kadar garip değil mi?

  sen git öylesine bir kariyere sahip ol, barcelona'larda forma giy ama sonrasında bataklığa düş. inadını ve gayretini takdir ediyorum, vallahi başka biri bunu başaramazdı.

  ha bir de karıştığın skandallar var ama onları da takma, arzuladığın yolda devam et. yan hakemi yere fırlat 14 maç ceza al ama devlet bağlantılarınla cezan yarıya insin, eşin evde hamile seni beklerken, sen millete kafa at, milletin karısına yaz, ne bileyim hastaneye git silahla ateş et, ha bir de baban yaşındaki adamı uçakta döv.

  yolun açık olsun kaptan...
 • 136
  selam karşim,
  nargilene acil köz getirsinler mi? hah tamam.
  diyeceğim şu;
  arabesk edebiyattan kurtulup gerçeklerle yüzleşelim. rakipler gencecik oyuncularla (bkz: ferdi kadıoğlu) (bkz: sorloth) goller bulurken biz 4 yıldır top oynamamış 34 yaşında bir kriminali sadece galatasaray akademi mezunu ve kariyerli diye takıma almaya çalışıyoruz. anlaşılan babel transferinden hiç bir ders alamamışız.
  bu kafayla düşüşümüz devam eder. sana yoğunlaşana kadar henry’nin biten sözleşmesini temmuz sonuna uzataydık da bir halt becerebilseydik bari.
  arda karşim, taraftarın biraz kendine gelip olaylara gerçekçi şekilde bakmasını salık veriyorum sen ne dersin? gelirsen büyük hata yapacağız. zira eskinin büyük futbolcusu, yeni dönemin ise şehir eşkiyasısın. umarım hastane baskınından ve inşaat yaparken insanların apartmanını çökertmenden dolayı sana kamu davası açılır.
  kib. byz!
 • 137
  sevgili arda...

  eğer geleceksen funda arar'dan iki satır dinle öyle gel "affettim kendini akla, yalnız aşkla, yalnız aşkla dön gel..."

  muhtemelen bundan sonra galatasaray'da iyi anılmak istiyorsan bu son şansın, ne olur bari bu sefer sana güvenen az sayıda da olsa galatasaraylının ve en başta da imparator fatih terim'in yüzünü kara çıkartma... adamlığı, madamlığı bir kenara bırak yüreğini sahaya koy, bu işin başka yolu yok!
 • 138
  sevgili eski futbolcu,

  iyi günde kötü günde ben galatasaray'ı destekledim. kaybetti kendime gelemedim, kazandı mutluluğumu kelimelere dökemedim. sevdiğim insanları totem yaptım, annem benim ve babamın futbol sevgisi için 34 hafta biz evde olalım olmayalım futbol izledi. demem o ki hayatımın büyük bir bölümünü galatasaray oluşturmakta. ama sen bu takımın formasını tekrar futbolcu olarak giyersen ben o takıma aynı şekilde bakamam. bunun senin siyasi düşüncenle bir alakası yok. senin evet dediğin kampanya'ya biricik arkadaşın burak yılmaz da evet dedi üstüne karısını dövdü ama bir şekilde sahada kaldı. çok mu yetenekliydi değildi. ama çalışkandı. taraftarı seviyor sevmiyor ama o elinden geleni yapıyor. emre belözoğlu türkiye'de nefret edilmediği il yok hala sahada tüm gücü ile press yapıyor.

  sen ne yaptın? yarı yolda galatasaray'ı bıraktın. yine de galatasaray evladıydın kırgın da olsak bir şekilde başarılarına helal olsun diyorduk. sonra zamanının en iyi takımına transfer oldun. süper yedektin aynı anda hem orta sahayı hem forvet üçlüsünü yedekleyebiliyordun. neymar konfederasyon kupasındayken messi suarez ile peş peşe maçları kazandın orada neymar satılabilir bile denildi. ama sen orada bıraktın futbolu. kendini geliştirmek için hiç bir şey yapmadın. yeteneğine ihanet ettin. tek derdin türkiye'de unutulmamak, buradan uzaklaşmamak oldu. seni tanıyan tanıtan herkes telefonundan ayrılamadığını söyledi. milli takımda kötü oynadın sırıtıp sahadan ayrıldın. gazeteci dövdün. başakşehir'e geldin hakem dövdün. güç zehirlenmesine doyamadın ve yalnız kaldın. şimdi galatasaray'a geri dönmek istiyorsun. sebebi bu takımı sevmen değil, bir yere ait hissetmen. futbolu galatasaray'lı arda olarak bırakıp en azından birileri tarafından sevilmek istemen. ama galatasaray'a aitliği bırak futbola aidiyetini uzun süre önce kaybettin.

  yerinde olsam futbolu bırakır, pro lisansımı alır ve bir an önce diego simeone'nin yanına atmaya çalışırım kendimi. her ne kadar saçma bir sürü hareketin de olsa dünyanın en iyi savunma taktisyenlerinin birinin takımında başrol oyuncusu oldun. işin inceliklerini ondan öğrenirdim. zaten var olan yakın çevren ve arkadaşların sana istediğin kapıyı açacak. teknik adamlıkta istediğin ilgiye tekrar boğulabilirsin. umarım ama sevdiğini iddia ettiğin galatasaray'dan uzak durursun.

  adios el turco