• açık ve net bir şekilde bu sezon * ve bu tarih itibari ile ispanya la liga'da averaj ile 2. sırada olan atletico madrid takımının rotasyonunda ki en önemli 5 adamdan biridir. futbolunu her geçen sezon geliştirmiş ve şu anda gerek lig otoriteleri gerekse kendi teknik direktörü tarafından takımının kader değiştirici oyuncularından gösterilmektedir.

  yürüyedursun. ancak

  galatasaray'dan öyle bir zamanda ve öyle bir şekilde gitmiştir ki benim kendi adıma bu adamı affetmem mümkün değildir. hiç bir zaman için arda galatasaray'a dönsün bizi kurtarsın şeklinde beklentim ve temennim olmayacaktır. hatta türkiye'ye fenerbahçe'ye transfer olarak dönse emre b.'nun %1 kadar nefret etmem kendinden.

  ilerde ömür izin verirse ve oğlum olursa ona '' ya benim gençliğimde bizde bir arda turan vardı. isteseydi bütün galatasaraylı topçuların adını unuttururdu tt arena'nın önüne heykeli yaptırılırdı ama o kendi ismini unutturmayı seçti. bir ara kaptanlıkta yapmıştı galiba '' diye anlatacağım.

  sinem kobal'e özel sevgi ve teşekkürlerimle *
  ncp1905
 • https://pbs.twimg.com/media/BrP2P7VIAAESYjq.jpg

  şimdi kendisi profesyonel futbolcu dimi ? o zaman profesyonel futbolcu olarak futbol müsabakalarında şike yapan bir kişi ile işi ne ?

  kendisinin özel hayatı dimi ? o zaman suç örgütü kurmaktan hapis cezasına çarptırılan bir kişi ile işi ne ?

  kendisi galatasaray efsanesi dimi ? ne yaptı ne kazandı ne başarısı var benim bilmediğim de efsane ?

  kendisi benden daha galatasaraylı dimi ? allah şahidimdir ki ben hiç bir galatasaray formasına küfür etmedim.

  enciniyirden alıntı (bkz: her sene bir orospu rengi var) bu sene de sarı laciverte bürünmüş.

  2013-2013 sezonu la liga şampiyonu atletico madrid'in 10 numaralı formalı hücum oyuncusu.

  edit : (bkz: #1518053) !
 • yoooook arena'ya şöööylleee boylu boyunca bir ''galatasaray'ın teklifi ne kadar komikti arda ?'' ve '' hangi orospu rengi daha güzel geldi sana arda ?'' pankartı asmadan karşılamamak gerekir ''büyük'' galatasaraylıyı.

  bu ihaleyi kim alırsa ona patlayacaktı. başakşehir aldı onlar düşünsün artık. ilk 6 ay zaten top mop oynayamaz sonrasında da buna yer açmak için visca veya elia'ya yol vermek gerekecek. emre'den sonra adebayor ile kaptanlık tartışmaları fln çıkacak. takım içi çeteleşme yabancılarla yerliler arasında sıkıntılar abdullah avcı'yı yemeye çalışmalar belkide.

  daha bunun birde magazinsel olan tarafları var. büyük badire atlattık camia olarak herkese geçmiş olsun
 • fatih terim'den özür diledi ise aferin kendisine bu dünyada belki de -anası hariç babası dahil- kendisinden çıkar sağlamadan onu koruyan kollayan tek adamın kırdığı kalbini yeniden kazanmaya çalışmış kendisi için düzgün bir kişi olmak için bir adım atmış ama o kadar.

  arda'ya tekrar galatasaray forması giydirebilecek bunu taraftara kabul ettirebilecek bir güç yok. ali sami yen, metin oktay, turgay şeren gibi efsanelerimiz mezarından kalkıp gelse olabilecek bir durum değil artık bu.

  kendisine tavsiyem barcelona izin veriyor ise sezon sonunda emekliliğini açıklaması -eğer var ise- yaptığı birikimler ile başka diyarlara yelken açmasıdır.
 • 2019 aralık'ında galatasaray'ın o dönemki teklifi artık o kadar da "komik" gelmiyordur dimi arda ?

  ama senin bir daha parçalı formayı giyme ihtimalin bana o kadar komik geliyor ki anlatamam.

  değil fatih terim, mezarından kalkıp ali sami yen alsa seni bu takıma arkasındaki tüm taraftar gücünü kaybeder. senin için kim girer ki bu riske ? hem oyun hem mental hem ahlak olarak dibi görmüş biri için kim galatasaray taraftarını alır karşısına ?

  ha görüyoruz sosyal medyada buralarda fln da gelsin katkı verir yerli kontenjanı diye konuşanları sen aldırma onlara, kanma onlara seni artık bu kulübün kapısından geçirebilecek hiç bir bağ kalmadı.

  biz unuttuk senin gibi bir futbolcumuz olduğunu sen de unut bir zamanlar bu kulüpte oynadığını.

  galatasaray'a hiçbir şekilde hiçbir alanda hiçbir durumda zerre kadar fayda sağlayamayacak oyuncu.