• 18963
  üzerinden terim eleştirisi yapmanın kabak tadı verdiği oyuncu. ekşi'de olan terim başlığında bugünün en beğenilen entrysi ''iki senedir top oynamayan arda'yi getirip ilk 11'e koyan kim mustafa cengiz mi'' entrysi mesela.

  eğer terim kendisini aldırmasaydı 24 ekim 2020 bb erzurumspor galatasaray maçında 10 kişi kaldıktan, babel düştükten sonra yerine oyuna kenardan sokabileceğin kimse yoktu ya hu.

  mustafa cengiz'e kalsa kendisi gelmeyecekti. hatta bununla oynayacağımıza ali yavuz kol, sekidika ile oynayıp yenilelim daha iyi... oldu, onurumuzla oynayıp küme düşelim bari.
 • 18966
  24 ekim 2020 bb erzurumspor galatasaray maçında oyuna girdikten sonra maçı kazanmanızı sağlayan isimlerden biriydi.

  cidden özellikle 85'ten sonra top bizde kalırken, aldığı ve aldırdığı faullerle oyunu soğutma işini çok iyi yaptı.

  10 kişi kalan takım tek pozisyon vermedi. son birkaç yıldır takımda işin bu kısmında iyi olan oyuncumuz yoktu. arda buralarda fayda sağlar.

  kenardan da oyuna girecek fazla alternatifimiz yok. dilerim skor katkısı da verir.

  galatasaray kötüye giderse ilk hedef kendisi olur, bunu da çok iyi biliyor. ona göre hareket etmeli. artık bu kendi performansı olur, takım içindeki oyuncuların performansına katkısı olur bilemiyorum ama işler kötüye giderken arda kellesi ilk istenenlerden olur.
 • 18967
  fatih terim tarafından ilk 11 de oynatılmak için değil takımı psikolojik anlamda derleyip toparlaması, kol kanat gerip geçen seneler gibi saha içi ve dışında kimsesiz bırakmaması için alınmış olan futbolcu. şu oyuncu yokluğu döneminde de mecburen kendisinden de alabileceğimiz katkıyı almaya bakacağız. kötü de başlamadı sezona gayet iyi oynuyor.

  kendisinin galatasaray'daki temel görevi tam olarak budur! https://twitter.com/...069058851704834?s=20

  bunu geldiği gün herkes biliyordu, hocanın kendisini 11'e aldığını düşünen kendisine yalan söylüyordur. benim anlamadığım ondan sonra yönetimin alamadığı kanattan nasıl hoca sorumlu tutuluyor, yönetim onyekuru'yu getirdi de hoca yok ben orada arda'yı düşünüyorum mu dedi? nedir bu algı yaratma çabaları anlamıyorum, herkesin ortak gayesi galatasaray ise iftiralarla, bilerek yanlış yönlendirmelerle, çarpıtmalarla ne amaçlanıyor tam olarak?
 • 18968
  süper ligde oynadığımız altı maçın dördünde ilk onbirde diğer ikisinde ise sonradan oyuna dahil olarak tüm lig maçlarımızda görev almıştır. sadece alanya maçında son dakikalarda girmiştir. 24 ekim 2020 bb erzurumspor galatasaray maçı'nda son dakikalarda biraz ayağında top tuttu diye üzerinden fatih terim aklaması yapılmaya başlanmış hemen. ilk onbir çıktığı 4 maçta ne yaptı bu beyfendi? ya da ilk 11 için alınmadıysa neden ilk 11de oynuyor?