• 18786
  gece gece sebepsiz yere aklıma gelen oyuncumuz, kaptanımız.

  benim birinci kuralım, hangi şartta olursa olsun galatasaray formasıyla sahaya çıkan oyuncuyu desteklemektir. arda’nın karakterine, geçmişte yaptıklarına ve saha dışındaki hayatına karşı olabilirsiniz ancak başlangıç düdüğü çaldığı andan itibaren tüm bunlar kenarda kalır.

  izlediğim kadarıyla arda, 2020-2021 sezonunda takımımızın “acil durum anında camı kırınız” butonu. ne zaman hücumda sıkışıp kontra atak yeme durumunda kalsak gözler hemen arda’yı arıyor. topu onunla buluşturup takımı yeniden sete oturtmasını bekliyoruz. bu işi layıkıyla yapıyor kaptan.

  bir diğer nokta ise sol iç/kanat bölgesindeki emre kılınç & arda beraberliği. sol tarafı öyle güzel işliyorlar ki ataklarımızın büyük kısmını oradan organize ediyoruz ve sezon başından bu yana skoru kolay buluyoruz. bu gole yakınlığın sağlanmasında emre’nin hareketli oyunu dribling özelliği öne çıksa da arda’nın pas yeteneği ve oyun görüşü de çok büyük etken. ligimizdeki çoğu oyuncudan alamayacağınız bir katkı bu.

  sezon ilerledikçe takım arkadaşlarıyla uyum, kondisyon ve skora direkt katkı gibi kalemlerde kendini bulacaktır. çalışmaya devam kaptan.
 • 18788
  gelişi ile herkesi kızdıran iki maç vasat oynayarak kalpleri kazanan kaptanımız.
  elimde kendisinin florya ve bayrampaşada çekildiği imzalı fotoğrafları mevcut.-çok sevdim zamanında sözlük- şimdi beni de kazanmaya başladı. takım içinde gruplaşma yapmadan aynı bu şekilde devam ederse herkesi kazanır gibi. saha içinde oyununa bakalım ve gelişime destek olalım derim sözlük.
 • 18789
  galatasaraylı oluşu sebebiyle takımı takip ediyordu içeriyle diyaloğu da olunca sorunları da biliyordu. imza atınca genci, yabancısı, yerlisi herkesi biraraya getirmeyi başarmış. falcao ile olan arkadaşlığı fayda açısından bir artı. mobil uygulamadan görüleceği üzere herkes kaynaşmış görünüyor. bunda da arda'nın ciddi katkısı olduğunu düşünüyorum. gerek kariyeri gerek galatasaraylılığı ile herkesin saygısını kazanmış görünüyor.
 • 18790
  galatasaray'ın 66 numarası. açıkçası ben bu sene 60 maçlık periyodda ardanın verebilecekleri konusunda çok iyimser değilim. ancak, arda çok akıllıca davrandı, futbolu gs'da bitirmek, ona ciddi bir pr verecek, bu cepte. adamın zaten hiziplik yapmaya ne ihtiyacı, ne durumu var, artı fatih terim'e o kazığı bir defa daha atamaz. saha içinde ve özellikle saha dışında, takımı selçuk'tan daha az sahiplenmez.