• 18561
  sahada olduğu sürede canını dişine takması ve armaya olan aşkını sahada ispat ettikten sonra saha dışında bizi yıpratacak hareketlerde bulunmaması taraftarın kendisine sahip çıkması için yeterli olacaktır. genel kanıyı bilmiyorum ama ben kendisini bağrıma bastım bile çünkü aslolan galatasaray'dır. ayrıca sakal da yakışıyor kendisine.*
 • 18562
  ardayı sevenler de,
  ardayı sevmeyenler de galatasaraylı.

  ardayı seven terimista’lar da galatasaraylı,
  ardayı sevmeyen terimista’lar da galatasaraylı.

  artık bu başlık altında saçma sapan ayrıştırıcı yorumlar, yok sen galatasaray’ın kötülüğünü istiyorsun, ben iyiliğini, minvalinde yorumlar okumaktan bıktım.
  kızmayın ama hepimiz sıradan taraftarız
  bu yani, buyuz.
  ben hiç birinizden; hiç biriniz benden iyi ya da kötü galatasaraylı değil/değiliz.

  hem bu arkadaşı, hem hocayı, bu transferi salın artık ya.
  bu saatten sonra yapabilecek hiç bir şey yok zira.
  ben de çok memnun değilim canım hocamın bu kararından ama konuşsam ya da üzülsem fayda olmayacak.

  ama görebildiğim kadarıyla her gün bu tarz yazılar okuyacağız...

  hakkımızda hayırlısı.
 • 18564
  atletico'dan barcelona'ya transfer olduğu dönem cidden çok iyi topçuydu, en erken kaç yaşında galatasaray'a getirebiliriz muhabbetleri dönüyordu hatta. o dönem keşke yarım devre idman yapacağına gelseydi bize, o komik teklif olayı taraftarın büyük bölümünü kırdı. sonrası euro 2016 skandalı ve saha içi/dışı birçok rezillikle yokuş aşağı giden bir kariyer. arda'yı istemiyordum, hem saha içinde katkı verebileceğine inanmıyordum hem de galatasaray'a yakıştıramıyordum. sonuçta hocadan özür diledi onu yaptı bunu yaptı bir şekilde kulübe kapağı attı. keşke ilk röportajında taraftara da sıcak bir mesaj verseydi ama bazı şeyler hiç değişmiyor demekki, inşallah sahada yapacaklarıyla bizi şaşırtır bundan sonra.
 • 18565
  genel kanı kendisinin rotasyonda kullanılacağı yönünde olan futbolcumuz. ben de öyle düşünüyordum. antrenman videolarına bakıyorum, tabi bunlar bir kanı oluşması için çok yeterli değil ama herkesi ters köşe yapacak izlenimi verdi bana.

  çok hırslı, çok dinamik ve fizik olarak gayet iyi durumda. yaptığı hataların, rezilliklerinin haddi hesabı yok ve onu tekrar 2006 yılındaki arda gibi sevebileceğimi düşünmüyorum. dileğim odur ki, öyle bir futbol oynasın, öyle bir karakter ortaya koysun ki bir nebze unuttursun bize maziyi.