• 17664
  fatih terim'in covid - 19'a yakalanması ardından gün aşırı terim üzerinden gündeme gelmeye çalışan eski futbolcu.

  tamam paylaşım yapmasa hepimiz eleştirir, kendisini vurdumduymaz olarak tanımlardık ama sürekli de bu konu üzerinden gündeme gelme ve pr çalışmalarından kusma noktasına geldim arda.

  tamam en çok sen seviyorsun git acını bir kenarda yaşa. galatasaray'ın peşini bırak. olmayacak duaya amin deme.
 • 17665
  seneye tribünde omuz omuza yapmaktan aşırı keyif alacağım, herhangi bir gol sonrası birlikte sevinebileceğim herhangi bir galatasaraylıdan farksız kişi.

  ancak sahada asla görmek istemeyeceğim kadar kötü bir futbolcu şu an. eminim tribünde beeraber maç izlerken sahada kendisi standartlarında bir futbolcunun takımın baltalanışını izlese kendisi benden daha ağır tepkiler gösterirdi.

  sonuç olarak meziyeti galatasaraylı olmaksa yeri tribündür, meziyeti futbolcu olmak olmadığı sürece de yeşil sahada sarı kırmızı formayı giymeyi haketmeyecektir.
 • 17666
  sportif anlamda covid-19 salgınını dünyada lehine çeviren tek futbolcu.

  2020-2021 sezonu yaz transfer döneminde başta ben olmak üzere, "ya herşeyi geçtim bu magandanın ayağına 6 aydır top değmedi amk" diyeceklere gelişene "ne var lan lale diğerlerinin de ayağına 4 aydır top değmiyor, ne şov yapıyorsun" deme hakkını sahip oldu.

  maalesef yine mağdurum.
 • 17667
  çok sıradan bir olay olan ve herkesin yaptığı sosyal medya'da geçmiş olsun paylaşımlarından sonra bile nefret kusulması komedidir. bu kadar ne yaptı acaba size bu adam. en büyük yanlışı hocamıza yaptı, o bile affetti.

  bu sebepsiz ama aslında altında yatan gerçeğin siyasi olduğunu düşündüğüm, takım tutar gibi parti tutanları gördükçe inadına, inşallah yaz transfer döneminde takıma katılır diyorum.
 • 17668
  fatih terim için geçmiş olsun mesajı yayınlayan eski futbolcumuz.

  adam geçmiş olsun demese daha fazla tepki alırdı, şimdi geçmiş olsun dediği için tepki alıyor. fatih terim'e geçmiş olsun demesi ona ne kazandıracak? arda anlamıştır artık kapıdan içeri giremeyeceğini ki bu yaştan sonra da mümkün değil. bırakın adam iyi dileklerini iletsin, ne kaybederiz bundan...
 • 17669
  tümer metin gibi kendisine en kötü günlerinde kucak açan adama sırt çevirmemiştir. arda futbol hayatında çok aptallıklar yaptı, bu kapıdan içeri de giremez evet orası öyle ama arda aptal bir adam değil ve bence ağır kötü bir adam da değil bu nedenle hocaya hissettiği şeyin içinde sevgi, saygı ve pişmanlık var. hocaya bir şey olacak diye eminim bir galatasaray taraftarı kadar korkuyor çünkü hocanın kalbini kırdı, hocaya saygısızlık yaptı ve bunun pişmanlığını yaşıyor hala. o yüzden bu kadar çok paylaşım yapıyor. kendi içinde hocaya değer verdiğini böyle gösteriyor.

  futbolcu arda'nın maalesef işi bitti, bir daha asla eskisi gibi olamayacak. umarım bundan sonraki hayatında iyi bir baba ve iyi bir spor adamı olmayı başarır.
 • 17671
  birkaç hafta önce fenerbahçe galibiyeti sonrası paylaşım yapmadığı için eleştirildi.

  şimdi ise fatih terim, albayrak ve eşi için geçmiş olsun paylaşımı yaptığı için.

  eğer fenerbahçe maçı sonrası paylaşım yapsa takımın galibiyetine gölge düşürmekle, galibiyetten pay çıkarmaya çalışmakla suçlanacaktı. aksini iddia edenle ahbaplık etmem. bugün geçmiş olsun dilekleri de benzer sebeple eleştiriliyor. bu artık eleştiri değil, son yıllarda sosyal medyada yapılan linç, nefret kusumu. bu insanları ciddiye dahi almamak lazım.

  hani fatih terim hasta oldu diye şarap içen holigan var ya... işte o adam neyse bunlar da o. bir insanın acı çekmesinden zevk duyan zavallılar. kişileri değiştirebiliriz. bu sözlükte bazı siyasilerin ölmesini dileyen, bir partiye oy verenlerin yanarak ölmesini temenni eden yazarlara dahi gördüğüm kadarıyla yaptırım uygulanmıyor. şehit savcı mehmet selim kiraz'i öldürenleri övenler dahi hala utanmadan yazabiliyor. sonra ekşi sözlük'ü eleştiriyoruz burada. burayı oradan ayıran fark konu ve taraftar sınırlaması, yoksa benzer zihniyet burada da hakim.
 • 17672
  önünde 2 seçenek olan ve o 2 seçenekten hangisini kullanırsa kullansın başlığına gelinip nefret kusulan futbolcu. şuna adım gibi eminim artık, yazın olur da bir takımla anlaşırsa bu adama hani galatasaraylıydı, hani galatasaray'a dönmek istiyordu ne oldu diye yine nefret kusacaklar.

  fatih hoca için geçmiş olsun mesajı yayınlamasa 2-3 gün sonra bu başlığa gelinip ne oldu fatih hocası onu galatasaray'a aldıramayınca ilgiyi alakayı kesti hemen diye eleştireceklerdi. yayınlıyor bu sefer covid19 u lehine çevirmeye çalışıyor diye eleştiriyorlar.

  fenerbahçe maçı sonrası yine aynı muhabbet. adam taraftarın huzuru kaçmasın zaten linç etmeye bahane arıyorlar diye sessiz kaldı. bu sefer hani galatasaray'lıydı niye kutlama yazmadı dediler. oysa yazsa yamanmaya çalışıyor, galibiyeti gölgeliyor, keyfimizi kaçırıyor diye linç edilecekti. bunu hepimiz çok iyi biliyoruz.

  ''arda'nın insanlığını sorgulaya sorgulaya kendi insanlıktan çıkmaya başlayan bir kitle'' oluşmaya başladı artık burada.