• 17518
  galatasaray başkanı "arda transferi gündemimizde yok" dediği halde medyadaki dostlarına "geldi geliyor" diye haber yaptırıp başkan'la fatih hoca'yı karşı karşıya getiren, kendi menfaati için galatasaray'ı ateşe atan bir galatasaray evladı.

  valla iyi ki galatasaray'ı seviyormuş, sevmese florya'ya atom bombası falan atacaktı herhalde. allah razı olsun.
 • 17519
  eğer bu sezon şampiyon olamasak vebali boynunadır. kardeşim seni taraftar istemiyor, yönetim istemiyor ama sen her yerden çıkıp zorla kendini transfer ettirmeye çalışıyorsun. seni is-te- mi-yo-ruz. daha nasıl ifade edelim harf harf mi? sırf gelip 1-2 sezon forma giyeceksin diye tek umudu galatasaray olanların hayalini neden çalıyorsun? 2019-2020 sezonu şampiyonluğu için kenetlenmişken senin yüzünden belki de hoca takıma konsantre olamayacak ve şampiyonluğu kaybedeceğiz. keşke hiç geri gelmesen ha? senin yüzünden bu sene şampiyonluk kaçarsa veya terim kovulursa/istifa ederse 30 milyonun ahı üzerinde olur. kimsenin olmasa da ben her fırsatta seni allah’a havale edecem.
 • 17520
  eger galatasaray'a bir sekilde geri donemezse, gelecekte camiasiz tanju colak olacak. kimse kendini ciddiye almayacak, futbol kariyeri sonrasi gelebilecegi en yuksek nokta, yeteneksiz turkiye yarismasinda jurilik yapmak olacak. bunun farkinda oldugu icin elinden geleni yapiyor ve galatasaray'a donmek adina tum baglantilarini kullaniyor. takimin selametiymis, sampiyonlukmus vs bunlar umrunda degil. sonra sorarlarsa en buyuk galatasaray'li arda dersiniz. buna canak tutan fatih terim'e de helal olsun. gerci onun da muhtemelen kendi ajandasi var. e tabii benim de tas gibi 5 senelik bir kontratim olsa ben de erken emekliligi, torunlarimla oynamayi, tatil yapmayi dusunurum.
 • 17521
  daha gelmeden bile ne hale düştük; bir de gelirse ortadoğu bile norveç gibi kalacak florya'nın yanında. çok basit işte istenmiyorsun, bunu anlamak bu kadar mı zor kardeşim? ekonomik ve sportif olarak her yılımız bir öncekinden zor geçerken, tonla şeyle uğraşıp hayatta kalmaya çalışırken bir de senin leş egon ve ucuz galatasaraylıcılık oyunlarınla mı uğraşacağız? "çocukluk aşkım" diyorsan bu kulüpten uzak dur, yalakalarının seni buraya kakalama haberlerine de engel ol. gelirsen burada sana da bize de huzur yok.
 • 17522
  ne bela adamsın be arkadaş. tek olumlu olayın para kazandırman oldu. sen gittikten sonra zaten takım kupaları tekrar almaya başladı. futbolu bıraktın, magandalığa başladın, başakşehir göndermek istiyor yine geldin musallat oldun. azıcık utanma olur insanda. istenmiyorum çoğunluk tarafından bir çözüm bulayım diye düşünmüyor musun hiç? ağar mı, reis mi, tarikat mı kim seni zorla hocaya aldırtmaya çalışıyor? zaten iyi gitmiyoruz ama daha da dibe çekmek isteyen kim varsa allah onunda belasını versin.

  ya magandalıkları bir kenara attım, göbeğini ve fiziğini bir kenara attım, bari az top oyna. iyi de demiyorum. başakşehir'in kovduğu adamı biz alacağız. yok ya.

  bir de medya da şerefsizler yok mu. evladımıza sahip çıkacakmışız. siz çıkın. milyoner herif. galatasaray sayesinde oldu bunlar hep. millet gerrard, terry, lampard, rooney, pirlo vs ne oyuncularını gönderdi. biz futbolu unutmuş magandaya sahip çıkacakmışız. asıl allah sizin belanızı versin.

  buna verilecek şanslar ile alt yapı oyuncularını oynat adam kazan. oynamazlarsa en azından bak oynatabiliyoruz deriz.

  edit: imla.
 • 17523
  bazı duygulardan arındığını düşündüğüm insan. hani insan, istenmediği bir yere, fare'nin bile kovuğunu kovalayıp neden gelmeye çalışsın değil mi? yani hepimizi utanması, arlanması olan insanlar olarak düşünüyorum.

  bilmiyorum ya. bunda mı kabahat, yoksa buna çanak tutanda mı?

  derdi galatasaray olanlar böyle yapmaz çünkü kanaatindeyim. dert bambaşka demek!
 • 17524
  uzaktan dahi kulübü karıştıran adam takıma gelse hizipçilik yapar, ortamın a.k.

  insanda biraz utanma olur, istenmediğin yere gelmek için neyin çabası bu.

  hadi biz taraftarı geçtim, sen kendini gerek karakter gerek sportif anlamda galatasaray'a layık görüyor musun be adam!

  nasıl bir beladır bu arkadaş yaa.

  edit:
  fatih hoca arda için "galatasaray'ın bir değeri" demiş basın toplantısında.
  değerlerimiz bu kadar ucuz mu yahu, arda kimdir kardeşim, ne değer katmış bize!
  aklım almıyor.
 • 17527
  artık kimse benle ilgilenmiyor tekrar şebekliklerime devam etmek için galatasaray çınarının altına sığınmalıyım kafasında bir ilgi budalası tahammül dahi edilemeyen genelde yedek top tepicisi
  yok öyle yamatmak kendini. galatasaray'ımın yine peşindeyim ama sana bu tribün ızdırap olur bunu da bil ağlaya ağlaya çıkarsın oyundan
  bir el öpünce dünya değişmiyor
  sevilmeyen bu adamı duygusalcık numaralarıyla ,imbd 1 komiklikleriyle hülya avşar ve acun abisiyle körler sağırlar bir birini ağırlarken görüp küfürü basıp zap yapmaktan başka bir şey istemiyorum.
 • 17528
  ulan arda, bugüne dek galatasaraylılığın dışında hiçbir şeyine güvenmemiştim. bir tek galatasaraylılığından şüphe etmemiştim.

  bugün ben bir galatasaraylı olarak düşünüyorum, zaten çıkıp top falan oynayabilecek durumum yoksa ki yok, koca camia benim yüzümden karışmış, ben galatasaraylı olsam çıkarım derim ki arkadaşlar tamam, ben galatasaraylıyım ama belli ki beni bu camiada isteyen de istemeyen de çok fazla kişi var, ben bu noktada galatasaray'a katılmayı doğru bulmuyorum, herkesten yaptıklarım için özür dilerim, bu konu kapansın ve galatasaray hedeflerine yönelsin.

  bunu diyemeyen adam galatasaray'ı düşünmüyordur bence zaten.
 • 17529
  --- alıntı ---

  asalak ya da parazit, bir canlıya bağımlı olarak yaşayabilen ve üzerinde yaşadığı canlıya zarar verebilen organizma. bir asalak üzerinde yaşadığı canlının besinine ortak olarak yaşamını sürdürür. besine ortak olması ise üzerinde yaşadığı canlının zayıf düşmesine ve hastalanmasına neden olur. günümüzde bilinen birçok hastalık asalaklar neticesinde meydana gelir.

  --- alıntı ---

  https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Asalakl%C4%B1k

  kendisine günler önce ilk parazit benzetmesini ben yapmıştım. @salyangoz uyarınca, teşekkür edip değiştirmek zorunda kaldım.
  (bkz: #2837283)

  bugün geldiğimiz noktada ben arda'nın durumunu bu yaşam formundan daha net gösteren bir örnek bulamıyorum. bundan 2 sene önce dolu dizgin giden başakşehir'e adeta gökten indirilip monte edildi. halkekmek'in katkılarıyla aldığı 4m euro maaş, hem takım içi dengelerini bozdu hem de tüm türkiye'yi düşman etti başakşehir'e. başakşehir'e bir damla olsun faydası olmadı ama sömürdü, tüketti başakşehir'i.

  aradan 2 sene geçti ortada fol yok yumurta yok, ayrıldı başakşehir'den tutturdu ben galatasaray'a geleceğim diye. sadece bir kere el öptü ve dünyanın en zayıf kalesi olan fatih terim'in gönlünü fethederek, galatasaray'ın kalbine kadar geldi. zaten kör topal ayaktaydık bir ayda hocayı da dağıttı, kulübü de dağıttı, taraftarı da. bizim bu işten zerre kadar çıkarımız yok. sadece zarar görüyoruz, içten içe tüketiliyoruz. kendisi sosyal medyada gevşek gevşek açıklamalar yapıp, göbeğini kaşıyarak tv izliyor.

  2019 2020 sezonunda ali koç'muş, nihat özdemir'miş geçin bu özel ofislerde aşk yaşayan çılgınları; takıma en çok zarar veren isim kendisi ile beraber fatih terim'dir.

  bu parazitin kulübün kalbinde konaklamasına engel olan kim varsa allah ondan razı olsun. tam tersi bu parazite kapıyı açan, buyur eden, galatasarayımın göz göre göre hasta olmasına, tükenmesine davetiye çıkaran kim varsa da yazıklar olsun.
 • 17532
  istenmediği yere kendini yamamaya çalışan eski futbolcu. futbol kendisini bırakalı 3 sene olmasına rağmen ısrarla takımımıza katılmak istemektedir. daha gelmeden bile takimi karıştırma potansiyeli ortada oldugundan takımımızda görmek istemiyorum. şu aşamada herkes için en hayirlisi futbolu bırakması olacaktır.
 • 17534
  kendisiyle ilgili sürecin iyi yönetilmediğine dair hocamızın isyanı olan futbolcu. arda turan ve süreç. allah akıl fikir versin. ne süreci yahu? neyin süreci? kimdir arda turan? bu takıma gelmesi için tek açıklama "bu takımın evladı" olan kişi için neyin süreci? iş bitmiş, gitmiş. istenmiyor işte. hala daha ne süreç müreç?
 • 17535
  doğru düzgün oynamadığı 3 yılın ardından sahada verecek bir şeyi kalmayan eski futbolcu.

  gündeme geldiğinde gülünüp geçilmesi gereken transferi bilinçli bir şekilde "benim adım fatih terim ben alın diyorsam alacaksınız, ben kimim biliyor musunuz? fatih terim'im ben, isterim de nasıl almazsınız! siz kimsiniz? benim kim olduğumu biliyor musunuz? ben olmasam bir hiçsiniz, mecbur alacaksınız!" eksenine kaydı, kaydırıldı.
 • 17542
  kulübe verdiği zarardan dolayı şaşırmadığım eski futbolcu. galatasaray düşmanlarının son oyuncağı. ne yaptılar ettiler bu kulübe kendisi üzerinden verdikleri kadar zarar veremediler. gerçekten galatasaraylı olsa kulübe zarar vermemek için bu iş bugüne kalmaz " istenmediğim yerde olmam" deyip tüm tartışmaları, fikir ayrılıklarını ortadan kaldırırdı. sinsi. beter ol.

  https://gss.gs/sEl.jpeg