• 17507
  aklıma gelen başımıza gelmez umarım. zira arda'nın yazın takımımıza katılacağını düşünüyorum.

  1. arda hiç ihtimal vermeme rağmen performans verebilecekse eğer bu maç eksiğiyle veremez. dolayısıyla isimden bağımsız zaten bu kadar maç eksiği olan bir futbolcu almamız elzem değil.
  2. fatih terim'in lafını yiyeceğini düşünmem. bugünkü görüşmede bizzat ağzından arda'yı istediğini söylerken sorunsuz bir şekilde alınmama kararını çıkartacağına inanmıyorum.

  benim gelmemesinden çıkardığım sonuç lig devam ederken camiayı karıştırmamak, şampiyonluk havasını yok etmemek için arda'yı alışımız sadece ertelendi. dolayısıyla başkanın hem gündemimizde yok açıklaması hem de terim'in futbolu burada bıraksın açıklamaları da yanlış olmayacak yahut iki taraftan birinin güç gösterisi haline gelmeyecek.
 • 17509
  gündemdeki isim.

  herkesin bir fikri var. gelsin, gelmesin, katkı verecekse gelsin, bedavaya gelsin, para versin gelmesin.. hepsine saygı duyuyorum.

  bu konu sıktığı için hiç yazmadım. yine gelsin ya da gelmesin demeyeceğim.

  paranoyak olabilirim, hatta bazılarının günahını da alıyor olabilirim ama bence cengiz ve terim arasında danışıklı bir döğüş izliyoruz.

  ister iktidara yakın isimler deyin, ister mehmet ağar deyin bence hatırlı birileri devrede. fatih terim de bu yüzden akıllıca, mecburen, stratejik artık ne derseniz deyin bu saikle bir tavır sergiliyor. arda gelecek arkadaş demedi hiç dikkat ederseniz ki net şekilde dese başkan alırdı. öte yandan ardayı istemiyorum da demiyor hoca.

  askıda, ne şiş yansın ne kebap tadında bir nümayiş izliyoruz.

  benim için sorun değil zira bize zarar verdiğini düşünmüyorum.

  dediğim gibi saçma bir düşünce olabilir, insanların günahını da alıyor olabilirim ama benim düşüncem bu.
 • 17512
  transfer kapanmadan kulübümüze imza atacağını düşünüyorum. fatih terim'den özür dilemesi bir şey ifade etmiyor açıkçası; o, hocayla arda arasındaki mesele... galatasaray'ı ilgilendiren "komik bir teklif" ifadesi, hastane basması ve babası yaşında gazeteciyi uçak koltuğunda sıkıştıırp yumruklamasıdır. bu üçüyle ilgili de bir özür duymadım ben arda'da, hep bahane duydum.

  ha, özür dilese de gelmesin. niye gelecekmiş? diyelim bundan üç sene öncesi... galatasaray mali çöküş yaşıyor, felaket halde, arda'yı çağrıyor, "zor durumdayız, gel yardım et" diyor. arda gelir miydi? hayır. kimse gelmezdi. o zaman şimdi de galatasaray arda'ya kapısını açmayacak. yardım derneği değil burası. çok istiyorsa bir jübile maçı yapılır, galatasaray formasıyla futbolu bırakır. zaten bırakmış da futbolu, bıraktığını ilan eder yani.

  kendisi geleceğine hagi'yi getir, sahada otursun. frikik olunca gelsin vursun. ciddi söylüyorum, daha faydalı olur. hiç değilse taraftarı böyle ikiye bölmez, her gittiği deplasmanda ıslıklanıp küfür yemez. bir de üstüne frikikten gol atar, hadi atmadı diyelim, forma satar...