• 17255
  dikkatimi çeken bir durum var; terim arda haberlerinin çoğu(özellikle terim'in arda'yı istediği ) ntv spor ve turkuaz medya kaynaklı. birisi rıdvan dilmene diğer göksel gümüşdağa ve tabi ki hükümete yakın. yani ikisi de arda'ya yakın haber kaynakları.

  olayin resmi tarafına geldiğimizde zaten terim(ardayı alın demedim dedi.) de yönetim de aralarında arda ile ilgili bir konuşma olmadığını söylüyor. üstüne mustafa cengiz almayacağız da dedi.

  benim bu olaydan anladığım ridvan dilmen tayfası ardanin özür dilemesini istediler. böylece terim 'in aklı karışabilecek(kendisini kişisel tanimayan herkes egosundan bahsediyor ancak butun futbolcuları ne kadar babacan olduğunu söylüyor ) ve arda üzerinden galatasaray camiasini karıştirabileceklerdi.

  arda'nin - galatasaray i cok seviyorsa - bunu sezmesi, bir iki sezon galatasaray taraftarina eski arda'ya dönebileceğini gosterip -hatta iki sezon konuşmasın o bile yeter- ondan sonra yaşı hic önemli değil fenerbahçede volkan in son sezonu gibi bir jübile sezonu ile biraksin bizde.

  edit : oyuncu11790 uyardi . teklif komikti dememiş. yanlis yönlendirme yapmamak icin son paragrafı sildim .
 • 17256
  kendisine veya karakterine ilişkin yorum yapmayacağım; zira yaptığım an pilot olacağımı biliyorum.

  sadece şunu diyeyim, mevcut ekonomik kısıtlamalar ve kurulmaya çalışan genç kadro ortada iken kendisi karakterinde bir insanın (adam demedim dikkat ederseniz) takıma gelmesi bir şekilde içine sinen taraftar varsa galatasaray’ı sadece başarılı olduğu için tutuyordur, bu kişinin yarın öbür başarılı olamazsak başka takım tutma ihtimali yüksektir.

  kimse bana ft demogojisi yapmasın, ona da büyük yerden baskı olduğu zaten biliniyor. herif kendini zorla transfer ettirecek. neyse gelir sakatlanır zaten.