• 16536
  türk futbol tarihinden silinmesi anlamına gelen bir cezaya tabi olmuştur.

  https://www.cnnturk.com/...-15-gun-hapis-cezasi

  şu an silindiğinin farkında değil ama gelecek yıllarda bu cezanın etkilerini çekecek. hatta ömrü boyunca çekecek. silahlı suçlar kapsamında ceza almış bir insan olarak artık hiçbir büyük kulüpte görev alamayacağını ve üstüne yorumcu da olamayacağını(umarım) düşünüyorum. kimse kadınları ve kamu vicdanını karşısına almamlı. türkiye'nin her stadında ıslıklanmaya şiddetli bir şekilde devam edecek gibi gözüküyor. (eğer hala oynayabilirse)

  yani işin özü arda, azalarak değil direkt olarak bitti.

  temiz bir türk futbolu için ben varım. sen de var mısın kardeş?

  bak arda kardeş, inan siyasi tavrın ile ilgil bir durum değil bu. sen türk futbolundaki en itici insanlardan birisin. her hareketin ve tavrın samimiyetsiz geliyor insanlara. yapmacık geliyorsun. hatta eminim seninle aynı siyasi görüşü paylaşan insanlar da senin samimi olmadığını düşündükleri için tavır koyuyorlardır. sana tavsiye vermeye gerek yok çünkü tavsiyeleri dinlemediğin yaptıklarınla açık şekilde gözüküyor.

  kılavuzu karga olanın, burnu pislikten kurtulmaz. sen kılavuzlarını yanlış seçtin. eden bulur, yapan görür. silahla hastane bas, ateş et. ama buna rağmen hapis yatma. herhangi bir vatandaş yapsa kan alırlar kan. sen hakettiğin cezayı bile almadın. ama ne oldu? tarih bunu yazdı. gelecekte karşına hep bu konu çıkacak. şimdi insanlar sana bakınca artık sadece samimiyetsizliğni değil, adaletsizliği de görecek.
 • 16537
  ülkece yaptığımız en iyi şey çabucak unutmaktır. 4 yıl önce darbe oldu, ondan önce ve sonra yurdumuzun farklı kesimlerinde patlamalar meydana geldi. küçücük çocuklar taciz ve tecavüze uğradı. kadın cinayetleri dur durak bitmiyor. işsizlikten dolayı insanlar kendini ateşe verip intihar ediyor...

  hepsini unuttuk beyler. hatırlatılmadıkça hiçbirini aklımıza getirmiyoruz bile.

  bir kadına sarkıntılık yapıp, silahla hastane basan bir futbolcunun 2 yıl hapis cezası alması mı? pehhh bende ne sandım ya. a bu arada arda'da boş durmaz. mehmetçik vakfı, lösev gibi yerlere yüklü bir miktar bağışladığını medya'ya servis eder. bizde "yaşa arda, helal arda" deriz. evet evet deriz valla.