• 15200
  nerden nereye. yaptigi tercihlerden dolayi 66 numaradan persona non grata'ya evrildi. son olarak degi$ik bir evlilik yapti. fotograflara bakiyorsun, mutlu bir allah'in kulu bile yok. umarim yanilmam ancak evliliginin uzun sürecegini dü$ünmüyorum. umarim yanilirim, insaallah yaniliyorumdur! kendisini sevmesem de umarim evli bir insan olarak bu sorumluluk sayesinde daha az ekranlarda görünür ve mutlu bir yuva kurar! çoluk çocuga kar$isin, topunu oynasin ve maç sonrasi röportajlari haricinde tv'lere çikmasin. kendisini gördükçe çubuklu tosun bile daha sevimli geliyor..
 • 15201
  kelimenin tam anlamıyla bitmiştir. hani sosyal medyada bazı videolar, kişiler, olaylar bir anda gündeme gelir, tüm ülke konuşur ve sonra da unutulur giderler ya kendisi de aynen o yolda ilerlemektedir. komik bir video gibi belli bir süre ülkenin gündemini işgal etti, sınıftaki öğrenciden 70 yaşındaki dedeye, nineye kadar herkes kendisini konuştu. şimdi de "nasıl unutuldun ama" evresine doğru dörtnala koşmakta.
  kendi etti kendi buldu...
 • 15202
  kariyeri ülke futbolumuz için tam bir ders niteliğinde, hatta altyapıdaki gençlere arda turan'ın kariyeri gösterilmeli neler yapmaları neler yapmamaları hakkında çok çarpıcı bir kariyer...ülke futbolumuz için zirve denilecek kariyer noktalarına ulaşmış, genel olarak futbolseverlerin çoğunluğunun sempati duyduğu "adam"dan neredeyse herkesin nefret ettiği ve kariyer olarak dibi gören "adam"a nasıl evrildi gerçekten hayret ediyorum.
 • 15203
  33 hafta lider kalmak mı önemlidir, 34. hafta sonunda ligi şampiyon bitirmiş olmak mı?

  arda atletico madrid'de oynarken 32. haftada lider olan takımdı. barcelona'ya gittiğinde 33. haftada da liderdi. başakşehir'e gelişi de 34. haftadaki 14 mayıs 2006 denizlispor fenerbahçe maçıdır.

  barcelona'ya transfer olmak güzeldir de, orada kalıcı olabilmek veya kariyerine saygın avrupa kulüplerinde devam edebilmek daha mühimdir.