• 15119
  başakşehir ile anlaşmayacağını zannediyordum. kızgınım çünkü o kadar haber yapılıyor galatasaray dışındaki takımların ona isteğini nasıl reddetmiyor. kardeşim sen benim nezdimde ya da diğer galatasaraylıların nezdinde basit bir takım taraftarı değilsin, galatasaraylı demiyorum çünkü galatasaraylı zaten basit olamaz.

  sen şusun:
  http://imggaleri.hurriyet.com.tr/...Arda%20Turan/001.jpg

  sırf şu fotoğraf yüzünden bile profesyonellik dalgasını çöpe atmak zorundasın. sorsan bana, bize de gelme. henüz gerek yok.

  çok enteresan hayat yahu, insanlar ne garip şanslara nail oluyor hiç layık değilken.
 • 15120
  istenmemesinin sebebi formsuzluğu uzun süredir ayağına top degmemiş olması falan degil. bizden gittikten sonra yaptıkları...aziz başkanı,emre abisi , acun abisi , teklifimize komik demesi .. say say bitmez. adam olsaydı , kötü formuna rağmen bagrımıza basmayı bilirdik oda gelir toparlanır adam gibi topunu oynar ,jübilesini yapardı.bizde onu galatasaraylı arda diye anardık.ama o yanlış kişilerin peşinden koştu kendi etti kendi buldu.şimdi nereye giderse gitsin gözümüzdeki değeri herhangi bir futbolcudan farklı degil ...
 • 15122
  yav arkadaş ne ardaymış be. bi bitiremediniz şu arda muhabbetlerini. bırakın ne yaparsa yapsın, kendisini sevmiyorum ama biz istedik mi? istemedik. bjk veya fenere mi gidiyor? hayır, gitmiyor. zamanında bizimle ilgili talihsiz açıklamaları oldu mu? evet, oldu ama kim hata yapmıyor allah aşkına. sonuç olarak tuttuğu takımın taraftarları kendisini istemezken ve arda’ya sahip çıkmazken başakşehir’e gitmesi niye bu kadar ilgilendiriyor sizi? cidden anlamıyorum. gerçekten de çok garip taraftarlarımız var. benim tek istediğim beşiktaş veya fener’e gitmemesiydi. onu da yapmadı zaten, çünkü her ne kadar hataları olsa da kendisi galatasaraylı arda’dır; ve evet çok büyük hatalar yapsan da tuttuğun takımın taraftarının kendine biraz sahip çıkmasını isteyebilir bir insan.
 • 15124
  abi bu adam türkiye liginin çok üstünde. fatih terimle birlikte galatasaray'a seviye atlatacağına ben eminim.
  şimdi bu adamı emre abisi, acun abisi vs diye eleştirmek bir defa saçma. zamanında aynı şey terim için de yapıldı. kadar ortaği falan filan. o zaman biz fatih terim'i savununca hep bize saldırdılar. olaya şöyle bakın bu adam galatasaray'a faydalı olur mu, olmaz mı? ha bu arada arda'nin maddi şartlarını karşilayabileceğimizi ben de düşünmüyorum.
 • 15125
  türkiye liginin çok üstünde dediğimiz adam baya kalitesiz olan milli takımda açık ara en kötü performans veren isimdi. türkiye liginin çok üstünde adama bi tek başakşehir mi talip olur. lütfen. seven sever ayrı mevzu da 1 senedir topa dokunmayan en son oynadığı maçlarda dökülen adama performans bakımından dilenmeyelim lütfen.
 • 15127
  giderken galatasaray'a eşek yüküyle para kazandırmış futbolcudur. hatta tarihimizde en çok parayı kazandırmış futbolcudur.

  sevmiyorum ve aşırı antipatik buluyorum fakat bu durum adamın galatasaraylı olduğu ve kulübümüze ciddi hizmetleri bulunmuş olduğu gerçeğini değiştirmez.

  galatasaray için verdiği emek ve kulübe kazandırdıklarını düşün. bir de tüm sözlüğün toptan kulübe emek ve kazandırdıklarını düşün. arda hepimizi torbaya sokar donunda sallar o derece bak. yine iyi sabrediyor bunca karşıt kampanyaya rağmen hala galatasaray'a olan sevgisini her fırsatta göstermeye çalışıyor. sezarın hakkı sezara usta.
 • 15128
  sorunlu, problemli, eski gücünde olmadığını biliyoruz. istememe sebeplerimizi sıralasak 3 gün yazarız belki ama hepimiz siyasi tercihinden ve o konularda ki gereksiz konuşmalarından ötürü istemiyoruz. aynı arda diğer kesime yakın olsaydı dursun hâla neden transfer edemedin diye giydiriyor olacaktı bir çok kişi. uzun süredir istemiyorum, geçmiş entrylerime bakabilirsiniz. kendisi hakkında götünü yiyeyim ayağını bırakmamız gerek bana göre istemeyen herkes siyasi tercihi sebebiyle istemiyor. bu benimde dahil olduğum büyük bir haksızlık.
 • 15129
  sevin ya da sevmeyin galatasaray'lı olan futbolcu. bende takımda görmek istemiyorum ama sebebi acun, emre vs. ile olan arkadaşlığı değil. ulan bu ne saçma sebeptir arkadaş :)

  egosunun büyüklüğü yeteneğinin büyüklüğünün üzerine çıkmış bir arda turan'ın galatasaray'a zarar vereceğini düşündüğüm için istemiyorum.
 • 15130
  herşeyden önce bu adam takımda kalacaktı, terim de kalacağını söylemişti 2011'de. ama son anda giderek planları bozmuştur. (iyiki gitmiş orası ayrı)

  daha bizdeyken bile sürekli medyaya açıklamalar yapıyor. sevgilileriyle sabah ne yapmış akşam kaç defa buluşmuş haberlerini okuyorduk.

  yıllarca bizde oynarken sahip olduğu kiloları 1 senede verdi. bizdeyken umrunda olmayan kilolar...

  komik teklif mevzusu.

  hükümet yalakalarına yalakalıklar.

  prim mevzusu.

  terim'e karşı savaşı.

  yaşlı başlı adamla küfür kıyamet kavga.

  egoist açıklamalar...

  daha saymakla bitmez. yani konu ne siyasi ne de form durumu. sorun herşeyi, arda'nın kendisi.
 • 15131
  ispanya'dan faizler düşmeli diyecek kadar bizi çok seven bu arkadaşa niye çok yükleniyorsunuz allah aşkına? buradayken basının ilgisinden sıkıldım diyerek kaçıp giden ama ispanya'dan her fırsatta istanbul gecelerine kaçarak gelen de kendisi. nereden bakarsan tutarsızlık. bize uzak olduktan sonra ister allaha yakın ister fenere ister bjk'ye. kendi keyfi bilir. 66 numaralı ardayı bu konuma getiren de kendisinden başkası değil.
 • 15132
  arda muhabetinin boku çıkmıştır artık. hergün onlarca entry girmeye ne gerek var. birşeye taktık mı takıyoruz.

  adamı magazin figürü diye sevmiyoruz,ama hergün gündemde tutuyoruz,en popüler konumuz oluyor. arda kadar bizim de suçumuz olduğuna inanacağım artık. şişir şişir, patlayınca kız.

  peşkeş çekilen gayrimenkulleri bu kadar konuşmadık. daha önemli konularımız var emin olun.
 • 15134
  66 numaralı formasıyla gönüllerimizı feth etmiş, nam-ı diğer "koca kafa". çıkıp benim de aileme ihtiyacım var diyemediği için saçma bir kariyer planlamasına giren ve geldiği yeri, felsefesini unuttuğu için "koca ego" olarak adlandırılan eski futbolcumuz. bu durumlara düşmesi açıkçası içimi parçalıyor. kendi etti kendi buldu ona sözüm yok ama yakıştıramıyorum başka formayı da. ne kadar kızıyorsam bir o kadar da üzülüyorum bu duruma.
 • 15135
  başakşehir'e imza attığı gün etrafımdaki galatasaraylı arkadaşlara kebapçıya götürme sözü verdim. biri dedi rakılar benden, diğeri dedi kapınızdan tek tek arabayla alırım. öyle bir sevinç. sonra koştum sözlüğe girdim sevincimi burada da paylaşayım diye ama o da ne. adam başakşehir'e gidiyor diye üzülenler, kızanlar falan...

  yahu arda dediğiniz adam bu fotoğraftaki çocuk değil arkadaşlar: http://imggaleri.hurriyet.com.tr/...Arda%20Turan/001.jpg

  bu fotoğraftaki bağrı açık sakalı boğazında, "hallederiz başganım, reise hürmetlerimi ilet" modundaki abimiz: https://kralspor.ensonhaber.com/.../09/kralspor3848.jpg

  gitsin abi. bizden uzak dursun da nereye giderse gitsin. beşiktaş şu duygusal safsataları bıraktığı gün yükselişe geçti. bi biz kaldık böyle "bizim çocuğumuz" muhabbeti yapan. allahtan terim var. genel olarak sevmem terim'i ama sanılanın aksine bu "bizim evladımız" geyiğini hiç sevmez. geldiği gün evlat mevlat dinlememiş, "damardan galatasaraylı" topçu eskilerini çöpe atıp elin gavuru ujfalusi'ye kaptanlık vermiş adam nihayetinde. içim rahat o yüzden.
 • 15136
  yeterince çalışmadığı için barcelona tarafından dışlandığı iddia edilen eski futbolcumuz;

  arda turan bu topraklarda yetişmiş en yetenekli oyunculardan biri. ancaaak messi ve diğer barcelonalı futbolcular yeterince çalışmadığı için arda turan'a tavır almışlar. messi'nin düğününe çağrılmaması, adeta mobbing uygulanarak barcelona'dan gönderilmesi bu iddiaların doğru olduğunu gösteriyor. katalan medyasında da çok ciddi kumar alışkanlığı olduğu yazılıp, çizilmişti.
  bir senedir doğru düzgün futbol oynayamadı. milli maçlarda fiziksel olarak hiçte hazır olmadığı görüldü. mental açıdan da bence hiç iyi durumda değil: (bkz: https://m.youtube.com/watch?v=IHp1kZ46HFA)
  babası yaşında gazeteciye uçakta, herkesin içinde saldırdıktan sonra "pişman mıyım? hiç değilim." diyip milli takımı bırakmıştı. yukarıda linkini verdiğim basın toplantısında arda'nın üslubu, vücut dili hiçte sağlıklı görünmüyor.
  hatırlarsanız bizden ayrılış sürecide sancılı olmuştu. felaket bir sezonun ardından fatih hoca tüm planlamasını onun üstüne kurmuşken, sezonun açılmasına az bir süre kala gideceğim diye tutturmuş, atletico'nun yolunu tutmuş ve bizi yarı yolda bırakmıştı. başakşehir'in çok ciddi maliyetlerin altına girip transfer edeceği yazılıyor.

  kısaca renktaşlarım; mental açıdan sorunlu, fiziksel olarak hazır olmayan, maddi açıdan külfetli bir arda turan'ın başakşehir'e transferi hem onun hemde bizim açımızdan en iyi seçenek olduğu ortada. olası arda turan transferi hele de fatih terim başımızda iken takımın altına dinamit koymakla eşdeğer.