• 14372
  yavaş yavaş yok olmakta olan. yok olasıca. artık din, dil, ırk, siyasi görüş, tutulan takım fark etmez herkes kendisinden nefret ediyor. hiç kimse bir daha arda duymak istemiyor. resmen arda turan denilince milletin kusası falan geliyor öyle irrite ettirdi kendinden.

  konuştuğum fenerbahçeli ve beşiktaşlılar da keşke galatasaray'a gelseydi diyorlar. bizi sevdikleri için değil elbette, gelince takımı karıştıracağını, grupçuluk yapacağını, kendini takımdan üstün göreceğini bildikleri için istiyorlar.

  arda turan şu an türk futbolundaki en büyük virüstür.
 • 14373
  adam olduğunu iddia edenlerin adamlıklarının sınırı benjamin franklin'e kadardır. işin içine benjamin amca girince kendilerine göre sebepler bulup yaptıkları şeyi yine adamlığa bağlarlar.

  arda turan galatasaray'ın ve fenerbahçe'nin kendisini istemediğini biliyor. eğer ki avrupa'dan veya beşiktaş'tan kendisine teklif gelmezse yamanacağı tek seçenek yine biziz.
 • 14375
  kilo fazlasını, formsuzlugunu ya da kalitesini gectim. ben isin sportif kısmıyla inanın hic ilgilenmiyorum.

  bu takım(17-18) insan kalitesi olarak cok üst seviyede bir takım ve ben gelir gelmez bu seviyeyi düsürecek bir insanı istemiyorum.

  oynamadiginda surat asacak, kendisini kulupten buyuk gorecek, hizipci, medya maymunu bir tipi tekrar bu kulupte gormek istemiyorum.

  isterse messi performansı verecegi garanti olsun yine de istemiyorum.

  su güzel ortamın bozulmasını, taraftarın sinerjisinin dagilmasini istemiyorum.

  eger gercekten kendisi de bu kulubu cok seviyorsa, rica ediyorum uzaktan sevsin.
 • 14378
  geldiği gibi kadroda kendine yer açtırmak için bir gün belhandayı bir gün rodriguesi bir gün tolgayı kötületir medyada. bir kişi bile o kadar da değil demez çünkü böyle pisliklerin adamı oldu arda. galatasaray çok temiz bir yer arda, pis insanlara ve pis düşüncelerine yer yok, hayatımızdan defol git artık yeter.
 • 14382
  bu kadar kısa sürede kendini bu kadar yerin dibine sokup insanlardan iten başka bir adam yoktur sanırım. manisa'dan geldiğinde o kadar sevmiştik ki seni, keşke orada kalsaydın. semih'in boğazına yapıştığında ne kadar galatasaray'lıydın. keşke o zamanlardaki gibi kalsaydın. endüstriyel futbol, sahne ışıkları, para ve şöhret seni bambaşka bir adam yaptı. seni bu taraftarın istememesinin sebebi bu değişimin. eski arda ol gel başımızın üstünde yerin var ama sen artık o eski arda değilsin. barcelona'lı arda'sın. orada kal ya da git başka bir avrupa ülkesinde başka takımlarda oyna ama lütfen buraya gelme. keza şu anda çok iyi giden o kadar güzel şey var ki *

  rica ediyorum, gerçek galatasaray'lıysan galatasaray'dan uzak dur. bu taraftar seni istemiyor.
 • 14386
  linç kültürü toplumumuzda o kadar coşmuş ki, adamı göz göre göre bitirdik. arkadaş emin olun ki bu adam sözlükte ki de, statta ki de çoğu taraftardan dahada galatasaray taraftarıdır. bu adam kadar sana mikrofon uzatılsa acaba sizler neler yumurtlardınız. arda turan'ın en büyük sıkıntısı şöhreti kaldıramaması, bayrampaşa sokak jargonunu bırakamaması. milli takımda oyundan çıkarken ki gülmesi emin olun ki psikolojisinin ne kadar bozuk olduğunu gösteriyor. ben de arda turanı istemiyorum ama sebebi türk medyası ve galatasaray taraftarıdır, takımı arda turan değil bu iki grup bozacaktır. yolun açık olsun sipsi eski 66'ya geri döner herkesi mahçup edersin inşallah.
 • 14387
  ispanya'ya transfer olurken bireysel yeteneklerinin yanına pas yeteneği, takım oyuncusu olabilme yeteneğini de koyarsa türk futbol tarihine başarılarıyla geçeceğinden emindim ama bu ispanya'ya gitti pas ve takım oyunu yeteneğini öğreneyim derken kendi bireysel çalım yeteneklerini körelttiği gibi pas ve takım oyunu namına da bir bok öğrenemedi, kendini geliştiremedi. mevcut haliyle galatasaray'da oynayabilecek kalibrede değildir.

  onun dışında ben ve birkaç tanıdığım (yakinen tanıdığım için diyorum ki) arda'dan da selçuk inan'dan da bin kat daha iyi, daha aşık galatasaraylıyız. yıllık 3'er milyon euro'larımızı nerden alıyoruz? hesap numaralarımızı kime gönderelim? eeee galatasaray'da futbolcu olmak için madem ki galatasaraylılık yetiyor biz de paramızı istiyoruz o zaman!

  ekleme: kimsenin ne kadar galatasaraylı olduğu umrumuzda olmamalı artık ya, bana ne kardeşim ne kadar galatasaraylıysa! kaldı ki arda'nın da selçuk'un da galatasaraylılığını her türlü tartışırım! biri formayı çıkarır artistlik yapar, biri galatasaray'ın kiralama teklifi komikti der sözde tuttuğu takımı ele güne karşı rezil eder, aynı şahıs sözde tuttuğu takımın forması için "her sene bir o. rengi var" der! yerim öyle galatasaraylılığı ben! bu kulüpten milyon euro'lar kazanıyorsan edebinle adabınla, zekiliğinle çevikliğinle, aklının ve vicdanın hür olmasıyla ve tüm bunların yanında galatasaray'a katkı sağlayarak topunu oynayacaksın! genç yaşta mikrofonlar uzatılsa biz naparız diye tartışmaya gerek yok. "organize işler" filminde bir replik var bilir misiniz?

  https://youtu.be/RRSk5rpz2HM

  1.30'dan sonra ve tam olarak 1.49-1.50'de
 • 14388
  galatasaray taraftarının suçlu olmak için arda ya ne gibi bir zararı olduğunu duymak isterim açıkçası. medyadan kaçıyorum diyerek gittiğini unutmuş olacak ki mobese görse konuşur hala geldi. ayrıca her mikrofona konuşmak zorunda değilsin hadi konuştun diyelim içini dökmek fikrini söylemek zorunda değilsin. genel geçer şeyler söyleyip geçebilirsin. fikrini de mi söylemesin konusunda; söylemek onun seçimi bu seçime karşı takındığım tavır benim seçimim ve bizim seçimimiz. dolayısı ile arda bu halde olmasına en ufak katkım veya en ufak katkımız olduğunu düşünmüyorum. arda nın 66 iken de olan ama sonradan ortaya çıkan veya gördüğümüz karakterine bağlıyorum. yerlerde sürünen leş spor medyası bile suçlu değil.
 • 14389
  adam, adamın dibi, adaaaaaammm, kral, reis, üstad, ekonomi uzmanı, yürüyüş hocası, sen gelme abim.

  sen bizim huzurumuzu bozar, ağzımızın tadını kaçırırsın. biz çok mutluyuz, sen almanya'ya gidip de helga bulan türk işçi gibisin zora düşünce bizi hatırlıyorsun. keyfin yerindeyken komik buluyorsun bizi, arkamızdan sallıyorsun ama işin düşünce de en büyük aşkın biz oluyoruz.

  sen gelme, her şey yerinde ve zamanında güzeldir.
 • 14394
  vay arkadaş, arda'yı bitiren de biz olduk iyi mi? *

  kendisinin formaya "o..... rengi" demesi değil, takım onun etrafına kurulurken bırakıp gitmesi değil, "emre abim ehehe aziz başkanım ehehe" demesi değil, "yükselenim beşiktaş" demesi değil de biz bitirmişiz arda'yı beyler. vay arkadaş. inanamıyorum!

  türk futbolunun yetiştirdiği en yetenekli adamın yeteneğini kendisi değil de biz silmişiz. ıslıklanmasına rağmen gülmesi de psikolojik bozukluk göstergesiymiş hem de. aziz yıldırım diyor ya "vay vay vay vay canım" diye. hakikaten vay vay vay vay canım ya.

  bir de kendisinin psikolojisinin bozuk olması çok garip değil mi sizce de? dünyanın en güzel şehirlerinden birisinde yaşıyorsun, kamyon dolusu para kazanıyorsun (tam olarak yıllık 8 milyon euro - tl olarak günlük kurdan 34.875.200 ediyor) ve psikolojin bozuk. neden? ben seni eleştirdim diye. peki arda düşünüyor musun ben seni neden eleştiriyorum? bak siyasi görüşün de umrumda değil, adamlığın da umrumda değil, karakterin de umrumda değil. ben seni sahada var olabilmek için çaba göstermediğinden dolayı eleştiriyorum. istersen acun ılıcalı'yla evlen boşasın şeyma subaşı'nı, istersen emre belözoğlu ile ayrı eve çık birlikte yaşa, istersen aziz yıldırım seni nüfusuna geçirsin bunların benim için hiç bir önemi yok yaptığım eleştirilerde. sen sahada, türk milli takımının formasıyla, üzerinde ay yıldız varken ve bu milleti temsil ederken sahada bir şeyler için çabalamazsan eleştirilirsin.

  bizim eleştirimiz haksız değil ki bundan psikolojini bozasın değil mi ama? kaldı ki 35 milyon tl'ye yakın para kazanıyorsun barcelona'dan senelik, ver bir psikoloğa. bir yaşam koçu tut kendine, kişisel antrenör tut, ölümüne çalış o forma için bakalım ne oluyor. yani eleştiriyi bitirmek bizim elimizde değil ki, sen bir şey vermemene rağmen bu kadar göz önünde olursan bu eleştiriyi görürsün. insanların senden beklentisini anlamadan zaten bu beklentilere cevap veremezsin.

  şimdi anladınız mı güzel kardeşlerim, arda'nın psikolojisini bozan da biz değiliz. yine arda'nın kendisi, çalışmaması, tembelliği. arda çalışması gerekenden 2 kat fazla çalışsa, sahada eleştirebileceğimiz hiç bir şeyi olmasa bu kadar eleştiri yaşamazdı. özel hayatıyla ilgili yaşar muhakkak, o kadar hareketli özel hayat yaşayan herkes de yaşar bunu. ama saha içi performansının kötü olması eleştiri dozunu arttırıyor, eleştirinin dozunun artması psikolojisini etkiliyor. temel neden yine kendisinin eksikliği yani çalışmaması.

  kendisine buradan bir şarkı hediye etmek ve bir de öğütte bulunmak istiyorum.
  arda, insanın kendi kendine ettiğini cümle alem bir araya gelse edemezmiş.
  https://www.youtube.com/watch?v=Xfvt8wzFPJU