• 85
  22 eylül 2019 yeni malatyaspor galatasaray maçını bok gibi yönetmiştir. yeni malatyaspor'a verilmeyen onlarca kart(biri kırmızı) ve bize ilk fırsatta çıkan kartlar..

  özellikle ikinci yarı guilherme'nin ömer'i çekip indirdiği pozisyonda faulü malatya lehine çalıp, bir de ömer'e kart göstermiştir. bu hatası maçın zirvesidir.

  yine de hata bizde. saçmalamasak rahat kazanabileceğimiz bir maçtı.
 • 87
  muhtemelen tempo ve kondisyon olarak yetersiz bir hakem. diğer türk hakemleri gibi...

  bu yüzden sürekli oyunu durduruyor, sürekli tempo düşürüyor çünkü kendisinin temposu yetmiyor. bence en iyisi hakemliği bırakıp pide salonu açmalı. soyadı da müsait; kardeşler pide salonu. hakemlikten daha çok yakışacağı kesin.
 • 88
  hakkında entry girilmemiş futbolcu kalmamış teknik ekip bile elden geçmiş ama bu adam hakkında yazan kimse yok.

  kendi eşekliğimizden dolayı 5 atamadık belki tamam.

  bu arkadaşım görevi maçı adil ve doğru yönetmek değil mi skordan bağımsız bir şekilde?

  böylesine berbat yönetimden sonra 5 atamadık hakemide yeneceğiz deyip sesimizi sisteme tff yükselteceğimize istifa tagı açıyoruz, futbolcumuza küfür ediyoruz. karısına kızına küfür ediyoruz.

  maçı bitiremeyecek oyuncu 90 dk sahada kalıyor bir tane bununla ilgili entry yok. adam dirsek atıyor ömer bayrama kafasını tutarak yere yatıyor rol yapıyor. peki bu var ne işe yarıyor? hoca adam dirsek attı diyemiyor mu? benzerini belhanda yapsa 3 maç ceza almıştı bile. aynı oyuncu maç boyu sinsi sinsi fauller yapıyor bir çoğuna kart bile çıkmıyor.

  maç boyu takım dayak yedi sahada kartı geçtim faul bile vermedi bir çocuğuna?

  gününde değildir topçu son vuruşlar gol olmaz. farkı açamadık diye bu hatalarını görmezden mi geleceğiz?

  şu yönetimi rakip takımlardan birisine yapılsa ortalık yangın yerine döner. bizde de dönüyor ama kendi kendimizi yakıyoruz.

  cidden çok yazık. şu tabloyu gördükçe şampiyon felan olmayalım diyorum. taraftar profili olarak kesinlikle hak etmiyoruz.