• 48
  (bkz: 20 nisan 2019 galatasaray kayserispor maçı)

  maçın içine eden hakem.
  kimse kusura bakmasın ben galatasaray'lı isem ne haksız yere puan kaybetmek ne de kazanmak isterim. 20 nisan 2019 galatasaray kayserispor maçında gördüm ki bu yönetim geçen haftaki 14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçının diyetini ödedi.

  kayserispor'un suçu ne?
  ali palabıyık'ın yaptığı şikeyi arda mı ödemek zorunda? kayserispor mu ödemek zorunda? belki yine kazanırdık ancak adam gibi kazanmayı yeğlerim. haksız puan isteyenler ya çarşı çocukları ya da yalı çocuklarıdır. biz istemeyiz. bunu söyleyince de "objektiflik ayağına takımı zor durumda bırakan taraftar" yaftası yiyorsun.. yemin ediyorum salaklık.

  hocanın çıkıp net olarak bunu vurgulamasını bekliyorum.

  edit : "bize de bir şeyler verilebilirdi" diyerek üstün körü geçti maç sonunda.
 • 51
  20 nisan 2019 galatasaray kayserispor maçında emre'nin pozisyonu dışında bence fena da maç yönetmedi. kayserisporlu oyuncuların maça sert başlamasını konuşan yok bakıyorum da. ama hakem sarı kartlıkları çat diye gösterdi kayserisporlu oyuncular sertliği kesmek zorunda kaldı.

  emre'nin pozisyonda ise rakiple birlikte ayağını uzatıyor emre. evet biraz daha fazla kalkıyor ama rakiple çarpıştıktan sonra ayak daha da yükseliyor ve rakibe geliyor. luyindama'nın malatya kupa maçında yediği kırmızıyla alakası yok. ayrıca emre'nin pozisyonda bu hakemin suçu yok bence. var hakemleri uyarmalıydı. arda kardeşler'e neden yükleniliyor? ama emre de dikkat etmeliydi kırmızı çıksa kimse de bir şey diyemezdi.

  neymiş feghouli'nin eli kravetsin mi ne suratına gelmiş hemen kırmızı olmalıymışmış. hadi oradan. galatasaray hakemle kazandı demek için her halta kırmızı verin aman! ama ilk yarıda kravetsin yan hakemin dibinde feghouli'ye tekmesini kimse konuşmasın!

  donk'un ceza alanı içindeki müdahalesi penaltı diyen var bir de! her halta da penaltı diyelim tamam! önceki maçlarda bize verilmeyen daha net penaltılara saysınlar o zaman!

  umut bulut'un sakatlandığı pozisyonda ise oyuncumuz topa müdahale etti olarak gördüm ilk. bir daha bakmam gerek.

  arda kardeşler güzel maç yönetti. eğer bir sıkıntı varsa var'da vardır. 2 şubat 2019 alanyaspor galatasaray maçımızdaki alper ulusoy hakem yönetimini isterdi bazıları sanırım! alanyalılar oyuncularımızı sahada dövdü hakem izin verdi puan kaybettik. bu maçta kayserispor aynısını yapmak istedi hakem izin vermedi. doğru olanı da buydu.

  maçtaki tüm sarı kartlar doğruydu. belki ndiaye'nin yediği sarı kart ağır olmuş olabilir.