• 76
  https://twitter.com/.../1726534385204384014

  --- alıntı ---

  bayern münih - galatasaray maçında var protokolünü çiğnediği tespit edilen hakem antonio nobre'ye uefa tarafından artık şampiyonlar ligi'nde maç verilmeyecek. (sabah)

  --- alıntı ---

  sabah'ı az çok tanıdıysak adama ucl finali yönettirirler. fakat haklılarsa olan bizim puanlara olacak. belki de gruptan çıkamayacağız. hesabını kim verecek? hiç kimse...
 • 77
  https://twitter.com/.../1726534385204384014

  penaltı değil de ofsayt pozisyonu ile ilgili var protokolünde bir sorun olabilir. ya da bizim ligde kullanımda sorun var. bayern'in ilk golünde var hakemleri çizgi çekip ofsayt olup olmadığına karar verebilirler, ancak ikinci izlemeye konu olduğunu düşündüğümüz, boey veya sanchez'in engellendiği pozisyon ile ilgili orta hakemin izlemeye davet edilmes gerekiyordu. yani var hakemleri kararı vermemeliydi, ilgili pozisyonun etkilenip etkilenmediğine orta hakem karar vermeliydi. nedense ilk pozisyonda golü verdikten sonra ikinci incelemeye geçildi ve orada muhtemelen izlemeye davet edildi, ancak golü verdik zaten diyip pas geçtiler o pozisyonu.

  penaltı pozisyonu ise tam bir skandal ancak kadıköy'de 1-1 berabere kaldığımız fenerbahçe maçında da var ayağa basma açık olmasına rağmen devreye girmemişti. daha doğrusu muhtemelen devreye girdi ancak orta hakem sallamadı. bayern maçında da aynı şey oldu. şu pozisyon real vey bayern'e olsa penaltı doğrudan verilirdi.

  kısaca sadece kendisi değil var hakemlerinin de kolay kolay maç almaması gerekiyor. şampiyonlar ligi seviyesinde kaç kameradan tekrar tekrar izleme şansı var iken ayağa basmaya penaltı veremeyen hakemler kenarıya çekilmeli...
 • 78
  90+6 dakika uzatma verdi. münihli oyuncu 90,5 de yatmaya başlayıp 92 de kalktı. oyuna en az 2 dakika eklemesi gerekirken tam 96. dakikada top bizdeyken maçı bitirdi. diğer maçlarda diğer hakemler uzatma da oyun durursa bunu ekliyorlar fazla oynatıyorlar ama ne hikmetse bu şerefsiz maçı uzatmadı. zaten ilk ucl maçıymış adamda bir acemilik vardı. sen davies'i atmıyorsun. ofsayt olmayan golümüzde ofsayt veriyorsun burda varda hatalı. daha sonra apokerim ileride topu kaptı gollük pozisyonda münihli oyuncuya faul verdi. belki de gol atacaktık o pozisyonda. faulde yoktu. daha sonra münihin ilk golünde net ofsayt var kane'nin ayağı önde çizgi çekilmeliydi. o olmasa bile ofsayttaki başka oyuncu bizim davinson sanchezi engelliyor. zaten o duran toptan önce de faul bile yokmuş. exxen donduğu için göremedik.

  kardeşim münihin kollanmaya ihtiyacı mı var. sen o kadar mücadele et gel saçma sapan şeyler yüzünden yenil olacak iş mi lan. men edilsin hakemlikten hatta kulübümüze tazminat ödemeli galibiyet primi 2,8 milyon euro ödemeli. o ödemiyorsa uefa manu maçına öyle bir hakem atamalı ki takdir hakları hep bizden yana olmalı collina gibi. affettir kendini uefa o kadar bizden etkileşim primi kasıyorsun.
 • 82
  https://www.sabah.com.tr/...icin-tarihi-karar/13

  eğer olur da iğrenç tasarımdan okuyabilirseniz sabah'ın "haberi" herhangi bir kaynağa dayanmıyor tabii ki. galatasaray hakemi uefa'ya şikayet etmiş - bu doğru olabilir -, uefa da bir daha bu hakeme şampiyonlar ligi'nde görev vermeyecekmiş. bu bilgiyi kimden öğrendiniz mesela? uefa'daki çok gizli kaynaklarınızdan mı? ceferin mi dedi "bir daha bu hakeme görev vermeyeceğiz" diye?

  ne hikmetse aynı uefa adama 18 kasım'da oynanan isviçre kosova maçında baş hakem olarak görev vermiş: https://int.soccerway.com/...rvalho-nobre/312934/

  hakeme çık kızmışlar ama avrupa kupası elemelerinde görev veriyorlar, kızgınlıkları sadece şampiyonlar ligi için geçerli demek ki.

  sabah denilen ucube şey götünden uydurup haber yapmış, bizim taraftar da üstüne atlıyor. zaten yurtdışında da hiçbir yerde bu götten uydurma haberin izi yok.
App Store'dan indirin Google Play'den alın