• 200
  büyük gelişme görüyorum kendisinde. taktisyen-teknik direktör olarak değil; o konuda zaten diyecek pek bir şey yok ama oyuncu yönetimini de geliştirdi bu sezon.

  sezon başında üzerini çizdiği eriksen-skriniar-perisic üçlüsünü ilk 11'e monte edip takımını mükemmeleştirmesi bir yana dün akşamki mevzuyu çok tatlı bir şekilde çözüme kavuşturmuş. peki dün akşam ne olmuştu?

  12 mayıs 2021 inter roma maçında sakatlanan alexis sanchez'in yerine oyuna aldığı lautaro'nun performansından memnun kalmamış ve 77'de oyundan almıştı.

  lautaro gerçekten kötüydü ama conte'nin yaptığı da bir futbolcuya edilebilecek en büyük hakaretlerden biriydi sanırım. doğal olarak lautaro ortalığı kırıp döktü:

  https://www.youtube.com/watch?v=DnckPa9aYJc

  ee conte bu gideri kabul edecek adam değil. "tekme mi? git kendi suratını tekmeleme! s.kimin fenomeni!" diyerek misliyle karşılığını verdi.

  lautaro maç sonu arkadaşlarından ve conte'den özür dilemiş ve onlara bugün için mangal partisi düzenleme sözü vermişti. parti öncesi conte'yle birlikte şöyle bir şeye imza atmışlar ki son zamanlarda gördüğüm en pozitif videolardan biri oldu:

  https://twitter.com/.../1392845355268587520

  conte, eski conte olsa lautaro bir daha zor forma yüzü görür hatta yazın büyük ihtimalle satış listesine de konurdu. örnekleri yok değil. (bkz: eljero elia)

  gelişme var...
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!