• 133
  geldiği günden bu yana çok sevdim, hep destekledim, sözleşme uzatıldığına da sevindim. hatta sözleşmesini tamamlamadan euroleague yapar dedim ama bu sene tam bir hayal kırıklığı. kurulan kadro zaten feci. hadi bir sürü yama yaptın biraz toparlar dedik ama sanıyorum tek sorun kadroda değil. koç çok ama çok formsuz. takıma hakim değil. hücumda set diye bir şey neredeyse yok. genelde oyuncuların bire birlerine kalıyoruz ama onlar da yeteri kadar kaliteli olmadığından dağılıyoruz hücumda. sezon başından beri böyleyiz ve bir türlü oturtamadı ne savunmayı be hücumu. hafta sonu içeride petkim maçımız var. kazanamazsak düşme hattına yaklaşıyoruz iyiden iyiye. bir an önce toparlanması lazım. ne yapar bilmiyorum ama hayal ettirdikleri ile bu sene verdiği performans arasında uçurum var. sonumuz hayır olsun.
 • 134
  geçen sezonki serinin ekmeğini yiye yiye doymadı. bu sene koçluk adına hiçbir şey sergilemiyor. takımı iyi yönettiği bir tane maç yok. kendisi yerine türk bir koç olsa çoktan kovulmuştu. bu takım geçen sezon daha iyi durumdaylen efsanesi ekrem memnun'u kovdu ama stajyer arkadaşı bi türlü kovmadı. kurulan kötü kadroda zaten tüm yük turgay zeytingöz'e bırakıldı, bana kalırsa kendisi zeytingöz'den daha da hatalı. oyuncuları oynatmayı düşündüğü sisteme göre isteyen kendisi.

  belli ki bu sezon bizden bir şey olmayacak. elimizde kalan tek dal türkiye kupası. 3 tane iyi maç ile kupa kazanma şansın var. kaldı ki basit bir kura çektin. bari türkiye kupası'nı düşünerek hamlemizi ona göre yapalım.
 • 135
  kendisiyle ilgili iki ihtimal var:

  1- çok kötü head coach. bu sezon ilk defa kendi takımını kurma fırsatı yakladı ve çoğu transfer fiyasko olduğu gibi, oyunculardan verim almayı da beceremedi. mesela kendi getirdiği angola'dan hiç verim almadı angola karşıyaka'ya gitti orada şov yapıyor. veya russell'i aldı ama onu da kullanmayı beceremiyor.

  2- 2025 kadar sözleşme uzatıldı ve kendisini kovdurup tazminat kovalıyor.çünkü bu kadar ruhsuz, bu kadar inançsız ve bu kadar deorganize bir galatasaray hiç görmemiştim.

  sayesinde galatasaray lige ve kupa hedeflediği basketbol şampiyonlar ligine şubat gelmeden havlu attı. vakit kaybetmeden kendini ispatlamış, kariyerinde kupalar olan birini getirip en azından sezonun tamamının çöpe gitmesi engellenmeli!
App Store'dan indirin Google Play'den alın