• 525
  belhanda'nın gideceğini de düşünürsek, ben hocanın yerinde olsam talisca'yı almanın yollarını ararım. düşünsenize 4-2-3-1 in 3 lüsü şu şekilde olacak; babel-talisca-feghouli. önlerine de kalite bir santrafor. orta ikiliye de box box oynayabilecek iki adam. zaten savunma, bekler ve kale taş gibi.

  muslera
  mariano lyundama marcao yuto
  transfer - transfer
  feghouli - talisca - babel
  transfer

  transfer yazan yerlerde diagne, fernando, donk vs oynasa bile, ligin rahat rahat içinden geçeriz. bu yerlere daha iyi oyuncular alırsak ta, avrupa'da baya baya iş yaparız.

  adamın maliyeti yüksek evet ama biz de diagne denen müthiş yeteneğe 10+3 milyon euro vermiş takımız. görüldüğü üzere yok yoksul öksüz değiliz* elimizde satılabilecek oyuncular da var. talisca maaş anlamında ikna edilirse, 13 milyon euro civarında bir bonservis ile gayet alınabilir.

  diğer taraftan yukarıdaki kadro ile 4-4-2 ye de gayet uygun bir takım oluyoruz. orta saha özellikli kanatlarla*, set oyunu da oynarız. santrafor ile talisca ileri ikili de gayet iş yaparlar. talisca zaten leblebi gibi gol atıyor.

  bu tarz bir adamla çok kötü oynadığın maçları bile tereyağından kıl çeker gibi alırsın.

  bence müthiş hamle olur.
 • 526
  babel talisca feghouli üçlüsünü bu ligde perişan ederler deplasmanlarda. şu an savunmaya ciddi katkı veren henry'ye ve bir orta saha oyuncusu gibi oynayan belhanda'ya rağmen yetersiziz savunmada zaten. bu isimlerden kanatlardaki ikisi 6 7 yıl önce gelmiş olsaydı efsane olurdu tabii ama şimdi ne babel ne de feghouli bekini kovalar. talisca ise top rakipteyken zaten kaybolan bir adam.
 • 529
  rakiplerin eski oyuncularının ne işi var bizde. futbolcu mu kalmadı dünyada. illaki eski alacaksak, bruma var, rodriguez var...dünyada futbolcu çok. kıtlık da yok. babel talisca vs diyorsunuz midem bulanıyor. öyle olsa iki sene önce beşiktaşı tutardık. dursun aydın özbek sayesinde iki şampiyonluk görmüş beşiktaş oyuncularını altın karma filan zannediyorsunuz. dünyada oyuncu çok.
 • 531
  son yıllarda hiç şımarmadan işini yapan ve inanılmaz yerlerden, inanılmaz goller atan ve türkiye liginde oynamış ender, çok iyi oyunculardan biriydi. galatasaray'da görmeyi çok isterim ama türkiye'ye gelebileceğini sanmıyorum. zira çin'de inanılmaz paralar kazanıyor. biz mevcut ffp kıskacında bu paraları verebilir miyiz? doğruyu söylemek gerekirse bilemiyorum.