• 461
  fatih terim'in kendi kuracağı takım ve sisteme mükemmel oturabilecek futbolcu. gerek türkiye'de, gerekse şampiyonlar liginde kendini kanıtlamış ve atlet. 2017-18 sezonunda ligde, beşiktaş'ı defalarca tek başına ipten alıp 3 puan kazandırdı. eğer terim, sezon sonunda bazı oyuncuların satışından para kazanarak yeni bir takım oluşturacak ve kulüp olarak maliyetini karşılama şansımız olacaksa kesinlikle isteyeceğim transferdir. kumar değildir.
 • 463
  iyi futbolcu. fakat bana göre kollektif bir yapıya değil kendine hizmet eden tarzda oyun anlayışına sahip. artık bu tarz kreatif oyuncular kanatlarda oynuyor. piyasaları çok daha yüksek. aynı şekilde ofansif verimleri de.

  kadrosunu koruduğu taktirde galatasaray'ın iyi bir sol açığa ve çok çok iyi bir 8 numaraya ihtiyacı var. mevcut kadro ve sistem bu şekilde güçlenir. talisca ve benzeri oyuncular ise yeni bir sistem demektir. dolayısıyla bu 10 numaraya yapılacak yatırımları doğru bulmuyorum.
 • 464
  biz rodrigues'i satmak zorunda kalıp, ondan gelecek olan parayla takım kurmaya çalışıyoruz. millet talisca istiyor :(

  bence zaten dünya çapında bir futbolcu değil. 30-40 m eurolar çok fazla kendisine. kaldı ki bizim mevcut oyun yapımıza uygun değil ama 2011-2012'de mesela kadromuzda olsaydı 28. hafta şampiyonluğu ilan ederdik.
 • 465
  2 sezon daha beklenirse (tahminim 2020 - 2021 sezonudur) türkiye'ye yolu önce kiralama sonra düşük bir bonservis bedeliyle kendini kanıtlamak isteyen (yine tahminim premier lig takımlarından birisinden) düşecek futbolcudur.

  bu sezon kendisini benfica güzel paraya okutur bir yere, tiner jk şampiyon olabilseydi eğer onlar almayı düşünürdü ancak mali tabloları bizden kötü olan, cenk'ten gelen parayı love ve larin'e gömmüş jimnastik kulübü bu parayı verip opsiyonu tarihine kadar kullanamaz. kullanırsa kadronun geri kalanını zaten düzenleyemezler, talisca bir işe yaramaz.
 • 466
  yani şimdi kötü topcu diyen taş kesilir ok de cok tek yönlü oyuncu ya.
  pas oyununda pek yok. oyunun defansif yönünde hic yok. temposu eksik.
  adam 2 şeyi harika ötesi yapıyor. şut ve ceza sahası supriz kosu ile kafa gol.
  onun dısındaki seylerde yok gibi adam.
  he bu hali ile de cok mac kazandırıyor ok ama bu adamla bir takım kurmak da zorlasıyor.
  besiktasa cok mac kazandırdı adam tamam ama adamların oyun anlayısının orta kafa gole dönmesi de biraz kendisi yüzünden.

  yani ben 20'ye falan bu adamı istemem. biz yıllarca buna benzer kosmayan ama klas adamlarla ebemizinkini gördük. simdi bu adamlardan kurtulup adam yiyen takım kurmusken eskiye dönmeyelim lütfen.
 • 471
  takım kötü giderken birbirini skor taraftarı diye çiğ çiğ yiyen insanların harbiden skor taraftarı olduğunu gösteren bok gibi oyuncu.

  -brezilyalı
  -benfica çıkışlı
  -skor yapıyor

  kendisini mükemmel gösteriyor değil mi? ama futbol 11 kişi ile oynanan bir takım oyunu. kendi çapında takılan çok büyük hedefleri, kendinden iyi ve büyük rakipleri olmayan bir takımsan kafan rahat oynatırsın. ya da çok büyük takımsan ve takım oyununda herkesten defansif katkı beklemiyorsan. arası değil. şampiyonlar ligi kıstasına göre biz orta sınıf takımıyız ve bize her haliyle ters bu adam. bunun yanında kendisi için konuşulan rakamlar realiteden alabildiğine uzak, dayanağı olmayan saçmalık, çılgınlık.