• 25
  sözlükte 3 maçını 90 dakika izleyen bir kişi bile yoktur.

  varsa analiz, scout ekibimizin bir bildiği, terim raporlarını okuduysa, kendisini izlediyse ve onayladıysa gelsin tabi. koskoca galatasaray camiasına transfer aklı verecek değiliz de, ben sözlük yazarlarının hiç izlemediği bir adama mantıklı yorumlar kasmaya çalışmasını anlamadım, anlamıyorum.

  sonuç olarak izlemediğimiz bir ön liberodur.
 • 26
  sözleşme bitiş tarihine, transfermarkt'ta gözüken bonservisine, yaşına ve oynadığı takıma bakılınca transferi zor olmayan futbolcu.

  kendisini hiç izlemedim tıpkı marcao'yu da izlemediğim gibi. youtube'ta videolara bakmıştım marcao'nun adı geçince ve "melo'nun stoper hali gibi" diye düşünmüştüm. nedendir bilinmez bu adamın youtube'taki videolarını izleyince de "luyindama'nın ön libero-orta saha hali gibi" diye düşündüm. tabi çok daha seri ve esnek görünüyor. bu yaz beklenen sürpriz transfer kendisi olabilir bence. marcao ve luyindama'nın haberleri çıktığındaki benzer hislerdeyim.

  youtube'tan videolarını izleyince 10 milyon falandır dedim değeri. transfermarkt'a bir baktım 3 milyon yazıyor. 25 yaşında ve 1,89 boyunda. önümüzdeki sezon sonu da sözleşmesi bitiyor. neden daha önce başka bir takım kapmadı bu adamı? diye sorasım geldi marcao'daki luyindama'daki gibi.
 • 27
  serkan reçber'in dediğine göre mehmet topal tarzı bir oyuncuymuş. defansif yönü güçlü, hücum olarak zayıf. melo, fernando gibi adamlar aynı zamanda pas istasyonuydu. ama sert ve çok top kapan bir oyuncuysa bu defosu çok önemli olmayabilir. marcao ve luyindama'ya yardımcı olup az gol yedirecekse oyunun hücum yönünü de diğer elemanlar hallederler.