• 16
    20 maçta gol yada asisti bulunmayan, 2020 temmuzda sözleşmesi sona eren 24 yaşında ve sadece 2 kere milli olabilmiş nijeryalı futbolcu. mevcut şartlarda 5 milyon euro kendisi için gerekten çok fazla. iyi oyuncu yada kötü oyuncu demiyorum. yukarıda saydığım şeyler 5 milyon euro etmez. onu anlatmaya çalışıyorum. bu durumda bir oyuncuya 5 milyon euroyu ancak ingilizler vereblir ama belçika paraportu yoksa bu milli maç istatistiği ile ingiltere'de çalışma izni de imkansız.

    şahsi fikrim donk gibi fernando gibi oyunu yalnızca kısa metrajlı bir alanda oynayabiliyorsa gelmesine hiç gerek yok. bize 3-4 sene önceki atiba gibi sahanın her an her yerinde göreceğimiz bir adam lazım.
  • 17
    oyuncuyu hiç izlemedim, kendisi hakkında zerre bir fikrim yok ama eğer bu arkadaş saf 6 numaraysa bizim ihtiyacımız olan futbolcu değildir. bize alanını savunmayı bilen, ayağı düzgün, ceza sahasına sıkça giren ve şutu olan 2 tane 8 numara lazım. benim adaylarım benjamin andre ve jean-victor makengo. aslında sankhare de olur ama daha genç futbolcular almakta yarar var. ndiaye ve fernando ile artık olmaz. donk ancak iyi bir yedek olur. selçuk zaten gidecek. belhanda satıldı, muhtemelen feghouli de satılacaktır. eğer 4-4-2 oynayacaksak bize iki tane 8 numara şart.
    (bkz: 2019-2020 transfer sezonu)