• 103
  gezi döneminde söyledikleri nedeniyle linc edilmemesini istiyordum ama ogulcan'a verdikleri hitler yönetimini bile kıskandiracak hukuksuzluk örneğinden sonra beter olmasi dileğiyle. kayıp yöneticidir. zaten o twitlerle ilgili hapis filan yatmazdı. bizim arkadasin arkadaşı o donem attığı twitlerler nedeniyle 2019 yılında mahkemeye çıktı ama bir sey olmadı. demek kendisi adalet bakanliginda olsa o cocuga 1 milyon euro filan ceza verecek.
 • 104
  gereksiz bir polis muhabbeti üzerinden eleştirilerek asıl değinilmesi gereken konulardan yergi almayan çavo.

  adamın sövdüğü polis fetullah köpeği, kafaya nişan almak suretiyle gaz kapsülü fırlatıp can alan katil polis, ne yapacaktı?
  sportif olarak giriştiği işler ve yapmaya çalıştığı şeyler asıl problemli konudur, bunu konuşmak yerine konuyu farklı yerlere çekerek asıl meseleden uzaklaşmaya hiç gerek yok. oğulcan'ın ahı ile yaşayacaktır bu arada kendisi, şu an nerededir kimledir bilmem, ama istediği kadar saklansın aldığın ahlar gelir seni bir gün bulur.
 • 105
  kimse kusura bakmasın ama bu tip insanlara karşı anladığı dilden konuşacaksın. sen yaptığının yanlış olduğunu, oğulcan'ın haklı olduğunu, hukuka aykırı karar alındığını bas bas bağırırsın, bu tip insanlar ellerinde viski ile keyif purosu içerler. galatasaray taraftarı o tweetleri ortaya çıkarmasaydı, şu an kameralar karşısında adaletin yerini bulduğunu, oğulcan'ın hak ettiği cezayı aldığını söyleyecekti. ancak anladığı dilden konuşup, bel altı vurunca sesi soluğu kesildi. onlar haklı insanları bel altı vurmaya çalışıyorlar, iftira atıyorlar. biz de bırakın da haklı olduğumuz konuda bunu yapalım. bu tiplerin canını başka türlü yakamazsın.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!