• 2
  "bu işe neden isyan ediyoruz. bazı kulüplerden de reaksiyon geldi. bizim harcama limitimiz bizim hesaplarımızda eksi çıkıyordu. tff galiba daha fazla gülünç duruma düşmemek adına hala açıklamasını bilmediğimiz şekilde bize artı limit tanımlanmış."

  sözlerinin sahibi fenerbahçe yönetim kurulu üyesi. kendilerinin görüldüğü üzere ‘’adalet’’ gibi kaygıları yok. tek amaçları daha fazla kayırılmak. bu söylediklerimi, galatasaray limiti aştığında anlarsınız. kendilerine uygulanmayan bir kural üzerinden, sürüsünü bir arada tutma çabaları çok acemice artık.
 • 3
  --- alıntı ---

  bu işe neden isyan ediyoruz. bazı kulüplerden de reaksiyon geldi. bizim harcama limitimiz bizim hesaplarımızda eksi çıkıyordu. tff galiba daha fazla gülünç duruma düşmemek adına hala açıklamasını bilmediğimiz şekilde bize artı limit tanımlanmış
  --- alıntı ---
  sözlerinde bir yanlışlık yok. takım maliyetine bakınca fenerbahçe şu an verilen limite göre eksi bakiyede, yani tff'nin verdiği limite ulaşmak için hem oyuncu göndermek hem de maaş düşürmek zorunda.
  ayrıca yeni sponsorluk anlaşması da yapması gerekiyor.
  tff bir yanlışlık yapmış değil, verdiğin bilgilere göre gelecek sezon bu kadar harcayabilirsin demiş. şu an zaten takım maliyeti onun çok çok üstünde.