• 641
  bir maçta bu sözlük de dahil her platformda nasıl bilinçsizce linç edildiği konuşuluyor. ama gelin görün ki o maçtan beri bir dakika bile sahaya çıkmadı. hadi kritik maçları geçtim 6 tane attığımız bitmiş maçta bile oyuna alınmadı. çocuk hatalar yaptıysa bu hatalarını telafi etmesi için neden tekrar şans verilmez? genç oyuncuları böyle mi koruyoruz? kendinizi ali'nin yerine koyun ve psikolojisini düşünün.

  "gençler bizim canımız çiçeğimiz böceğimiz onlara kıyamayıp oynatamıyoruz doğru zamanı bekliyoruz:)))" a.k.a genç oyuncuları oynatmamaya kılıf bulmak.
 • 642
  oynamaması gereken oyuncu. hele hocanın genç oyuncuları korumak için söylediği laflar üzerinden dalga geçilmemesi gerek. oynadığı ilk kötü maçta yerden yere vurulmasını geçtim şu an öyle kaotik bir ortam var ki yarın marcao penaltı yaptırsa marcao'ya, muslera topu ıska geçse muslera'yı sallanır.

  şunu şuraya bırakayım. zamanı gelince hoca oynatacaktır. oynatmıyorsa da bir sebebi vardır.

  (bkz: #3063468)
 • 643
  kadronun kalitesizliği zaten olan genç fetişizmini bu sene benzersiz bir boyuta taşıdı. belki suç hocanın genç oynatmaktan korkmasında ya da taraftarın akbaba olmasında değildir. ortada illa suç olmasına gerek yok. ali yavuz yetersiz de olabilir. bu ihtimal neden atlanıyor anlamıyorum. buna antitez olarak 10 dakika ile mi anladılar yetersiz olduğu sorusu gelebilir. ona da söyle cevap vereyim. dediğim sey bir ihtimal sadece. ama galatasarayda genç yaşta oynayan her topçu, aldığı 3 5 dakikanın bile hakkinı vererek oynamaya başladı. yoksa değil galatasarayda bu ülkede böyle bir kültür yok. futbol tartışma iklimi vu tarz olan bir ülkede neyin sabrından bahsedilebilir?

  sene başından beri kapasiteleri belli bazı oyunculara, örneğin oğulcan, sekidika, taşdemir, gereğinden fazla anlam yüklememiz ali yavuz'a da sirayet etti bence. istikrarli bir şekilde iyi olmadığımız için sürekli yeniyi arıyoruz ama yeni her zaman daha iyi ve mantıklı olmuyor.