• 640
    klasik türk taraftarının galatasaray versiyonunun son kurbanı. bu arkadaşlar önce, "gençlere şans verin hocam, ali yavuz'u çok beğeniyorum bu çocuk oynamalı hocam, x kulübünde kiralıkken takip ettim seneye bizde uçar bu çocuk, yeni x diyebilirim" gibi farklı şekillerde yangın yapar, oyuncu ufak ufak oynamaya başladıktan sonra ilk maçında adamı keser atar. yahu bi işe girsen patronun sana 2-3 ay deneme süresi veriyor. ölçüyor, tartıyor. sen 10 dakika oynayan adamın kariyerini bitirmeye çalışıyorsun. ben senin yaptıklarına şaşırmıyorum da sen takımına, gencecik bir çocuğun kariyerine zarar veriyorsun. yaptığın başka bir şey yok.

    benim kendisi ile ilgili görüşüm; galatasaray'da devamlı oynayacak düzeyde olup olmadığını anlayacak kadar izlemedik. galatasaray kariyerinin daha çok başında. bu oyuncudan olur veya olmaz demek için elimizde çok fazla veri yok. biraz daha sabretmeli, ona göre oyuncumuz hakkında karar vermeliyiz.
  • 641
    belki ortalık durulsa tekrar forma şansı bulacak ama bu kez topa dikine gitmeyi denemek yerine al ver yapacak. ben bir kez attığım bir twit yüzünden linç yedim, o günden beri o konuya bir daha değinmiyorum. o kadar kolay değil yani. bakın yunus akgün ne haldeydi bizde, şimdi adana'da ne halde. ali yavuz'un da bir adana yapması gerekebilir belki de o haksız tepkilerden dolayı.