• 206
  şu an oynanan bulgaristan - -türkiye u19 maçında çok iyi oynuyor. lig ve kupa maçlarında da doğru performans göstermişti. eğer tff ve kulüpler birliği vakfı doğru bir rezerv lig planlaması yapabilmiş olsa idi, ki görevleri bu yapmalıydı, hafta sonu forvet kim olur , forveti kim yedekler sorusu da sorulmazdı.
 • 208
  kendi yaş kategorisindeki başarısı benim nazarımda çok kıymetli değil, kıymetsizdir demiyorum ama çok kıymetli değil. asıl sivrilmesi gereken yer kiralık oynadığı 2. lig. eğer galatasaray seviyesinde bir hücum oyuncusuysa orada biraz fark yaratması lazım. şimdilik öyle bir şey yok ama hala altyapıdan çıkanlar arasında en umutlu olduğum kişi kendisi.
 • 209
  futbolcu iyiyse 2. ligde kendini gösterebilmeli türevi düşüncelerden siyrilmamiz gerekiyor. türkiye'de 2. ligde oynayan bir takım alt yapımızda oynayan bir futbolcuya imkanları ve şartlarını düşünürsek ne katabilir bunu düşünmek lazım. biz alt yaş kategorilerinde kendisini kanıtlamış futbolculara doğru taktik ve teknik bilgi ile gitmediğimiz sürece oyuncunun a takım seviyesine çıkmasını beklemek hayalcilik olur.
 • 211
  2. lige yollayarak gelişimini baltaladığımızı düşündüğüm futbolcu. aklım almıyor bazı şeyleri biz neden hagi ile bir ortaklığa gitmiyoruz abi? hagi seviyor böyle genç çocukları oynatmayı. her sene bizden istediği futbolcuları ücretsiz kiralayalım kendisine. böyle böyle belçika’nın 2. liginden almanya’nın 2. ligine kadar takımlara paslayalım şu çocukları. yerelin dışına çıkıp dil ve futbol anlayışı öğrensinler. baskısız bir ortamda iş yapsın şu çocuklar biraz.