• 31
    fenerbahçeli olmasına rağmen sevdiğim antalyaspor başkanı. bunun çıkış noktası biri gözünün içine baka baka samuel eto'o'yla olanı olmak üzere fikret orman'a verdiği ayarlar olsa gerek. en azından mecnun otyakmaz ve hasan çavuşoğlu gibi isimlerden ayrı tutuyorum kendisini.

    28 kasım 2018 kulüpler birliği vakfı açıklaması'nda imzası olanlardan biri olduğu için burada da eleştirilmiş doğal olarak ancak en azından daha sonradan bildirideki galatasaray'la ilgili olan kısmın yanlış olduğunu söyleyebilme erdemini göstermişti kendisi. imza atmayan 8 kulüp sus pus olup saklandığı halde...

    ilk bakışta tipik bir fenerbahçeli iticiliği taşıyor üstünde. hatta ses tonunu falan duyduğunuzda fener'den başka bir takımı tutmasının imkansız olduğunu anlarsınız ama ben neticede doğru bildiğini söyleyen dürüst biri olduğunu düşünüyorum.

    neyse kısaca ''sempatiğimsin ali şafak''. büyük kaptan da size emanet. kaptan'ı üzmeyin, istediği topçuları alın. o da size seneye avrupa havası aldırsın diyerek entry'mi noktalıyorum.