• 250
    kulüp içinden zerre kadar bilgisi, sağlam haber kaynakları * olmayan, 10 tane haber yapsa 1 tanesi ya tutar ya tutmaz şeklinde çalışan, masabaşı haberleriyle meşhur gazeteci. kısa süre önce yaptığı, mert hakan yandaş'a dava açılabilirliği haberi de balondu. hem de öyle böyle değil, bebelere balon. kulüp de salaktı, yurtiçi mevzuat senin görüşmeni ve kontrat yapmanı engellediği halde ben dolandırıldım diye dava edecekti. rüşvet verdim işimi yapmadı demekle eşdeğer.

    allahdan haber kaynakları sağlam değil. gerçi 'öğrenildi' , 'aktarıldı', vs. masabaşı haber klişelerini kullanan sadece nevzat dindar ve ali naci küçük değil. ama ali naci küçük'ü okuyup inanmak da ne bileyim.
  • 252
    merak ettiğim bi' şey var kendisi hakkında. hafızam beni yanıltmıyorsa eğer, 90'lı yılların son çeyreğinden hatta belki de ortalarından itibaren , daha ortalarda internet yokken, tv kanalları daha yeni yeni çeşitlenmeye başlamışken, yani gazetelerin daha yoğun okuyucuyla buluştuğu ve hürriyet'in gazete vasfını kaybetmeden önceki dönemlerinde bu adamın spor sayfasında galatasaray haberleri yaptığını net olarak hatırlıyorum. kaç yaşında abi bu adam? üstelik genç duruyor. 12 yaşında filan mı başladı gazeteciliğe?