resim
Ali Yıldırım Koç
Görev:Başkan
Takım:Fenerbahçe
Yaş:55
Uyruk:Türkiye
 • 4472
  2 şubat 2023 adana demirspor fenerbahçe maçının hemen ardından yeni seçilen lale orta'lı mhk hakkında şu cümleleri kullanmıştı: "ali palabıyık atamasını yeni gelen mhk'ya kesinlikle bağlayamayız."

  sonrasında yapılan divan kurulu toplantısında ise noktası virgülüne kadar şu cümleyi kullanmıştı: "lale orta diye bir hanımefendi, türkiye'nin ilk mhk başkanı oldu. benimle fotoğrafı varmış falan filan... giden de galatasaraylı'ydı, biz ağzımızı açtık mı?"

  net bir şekilde lale orta'yı koruyor ve lale orta'nın fenerbahçeli olduğunu kendi ağzıyla söylüyor. giden dediği sabri çelik yönetimindeki mhk tarafından en fazla doğranan takımın galatasaray olduğunu kendisi de biliyor ama utanmadan kılıfına uydurmaya çalışıyor.

  ey galatasaraylılar!

  biz sustukça, ali koç güdümündeki kurum ve kuruluşlar istediği gibi at koşturacaktır. lale orta'nın skandallarını unutturup ters bir algı kasmak için de ahmet ercanlar gibi sümüklü ve ahmet çakar gibi sinek yiyen vasıfsız insanlardan medet umuyorlar. güya deniz çoban ve bülent yıldırım'ın lale orta'ya operasyon çektiği yazılıyor. bunları yazdıranın kim olduğunu da başlığa gelen her insan biliyor. bunların oyunlarına gelmeyelim ve yalı çocuğunun oyunlarını bozalım.
 • 4473
  lalesini savunmak için ortaya trollerini salmış olan loser. ne yaparsan yap şampiyon olamayacaksın, maddi manevi gücünü istediğin kadar kullan asla başarılı olamayacaksın, divan kurulunda hakaretler eşliğinde istifan istenecek. türk futbolunun başına gelmiş en kötü insanlardan birisin, arkanda mhk ve federasyon olmasa takımın on içinde yer alamaz ama kollanmalar sayesinde yarışta tutuluyor ezik takımın. ne yaparsan yap galatasaray büyüklüğü altında ezilmeye devam edeceksin, tarihe en loser başkan olarak geçeceksin.
App Store'dan indirin Google Play'den alın