• 3461
  oğulcan çağlayan hakkında yaptığı açıklamaların hiç bir zaman unutulmaması gerekmektedir.

  kendisini zerre kadar ilgilendirmeyen bir konuda, “oyuncu ayartıyorlar, takipçisiyiz” gibi söylemleriyle, rizespor’un arka bahçeleri olduğunu itiraf etmiştir.

  oğulcan’ın ahı bir ömür üzerinde olacaktır. emekçinin ekmeğiyle oynamanın cezası fitil fitil burnundan gelecektir.
 • 3462
  kadıköy şükrü saraçoğlu stadyumu'nun sultan ahmet meydanı'na dönmesinde suçunun olmadığını düşündüğüm başkan. fenerbahçe'nin artık içeride dominant bir takım olmamasının en büyük sebebi var sistemi.

  eskiden kadıköyde oynanan maçlara açıp bakın. ofsayttan gol atmalar, dirsekler, kaval kemiğine taban girmeler. her maç öncesi kavga dövüş. var ile en azından ofsayt, son adam gibi konularda müdahale edemiyorlar. tabii küçük faulleri, gösterilmesi gereken kırmızıları yine görmüyorlar ama, bu bile fenerbahçe için yeterli olmuyor.

  yoksa eskiden beri dediğimiz, ne olursa olsun yenemiyoruz söyleminin sebebi buydu. bir şekilde takımımızı saha içinde döverek sindiriyorlardı.

  kendisi başarısız bir başkandır fakat kadıköyün bu hale gelmesinde en büyük etken hakemlerdir. :)
 • 3463
  acilarin takimi fenerbahce mevcut baskani.

  hakkinda anlayamadigim bir durum var. uyusmazlik cozum kurulu'nun ogulcan hakkindaki karari uzerinden galatasaray'in rizenin futbolcusunu ayarttigi gerekcesiyle galatasaray'a sallamakta kendisi. ancak uyusmazlik cozum kurulu'nun kararinin ilk maddesi zaten bu durumun tersini soylemekte. galatasaray'in ayartan klup olmasi gibi bir durumun reddini acikliyor. bu karari bile manipule ederek o kadar sacma algi kasiyor ki bazi galatasaray taraftarlari (genelde arastirmadan duyduguna inananlar) bile bizim ayartan klup oldugumuzun kararda gectigine inanip karsi tez olarak fenerin de benzeri isleri yaptigina ornek vererek savunmaya geciyorlar. halbuki zaten karar bize siz ayartan klup degilsiniz diyor. nasil oldu da ali koc bu apacik dogruyu, kararin ilk maddesinde gecen olguyu tum futbol camiasinin tam tersi sekilde algilamasini sagladi anlamiyorum. seytana pabucunu ters giydirir vallaha bunlar.
  https://www.galatasaray.org/...kinda-aciklama/47872
 • 3464
  ya evde oturuyorum öyle koltuğun kenarıyla falan oynuyorum bir anda böyle içim kıpraştı. "lan" dedim. "yine bir şeyler oluyor, maça 2 gün var ama gene bizimki damdan, çatıdan bir yerden atladı herhalde" dedim. sonra bir baktım 26 şubat 2021 fenerbahçe anadolu efes basketbol maçı var, efes vermiş de küsküyü vermiş. sonra taşlar yerine oturdu. kim bilir nereden nereye leap attı bizim çılgın. seviyoruz seni kral. *
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!