• 3459
  mehmet demirkol'un en güzel tespitlerinden biri ali koç hakkındadır. ali koç ile aziz yıldırım başkanlık için çekişirken demirkol şu yorumu yapmıştı: "aziz yıldırım artık zarar vermeye başladı. ancak ali koç bu yönetimden ne kadar farklı olacak? sonuçta benfica maçında sinirden duvara yumruk atarak bileğini kıran bir isim." tam olarak bunu söylememiş olsa da bu minvalde bir şeylerdi. ben de bir başkanın taraftar gibi hareket etmemesi ve soğukkanlı olması gerektiğini düşünüyorum. mesela ben galatasaray başkanı olsam kulübü çok kötü yönetirim muhtemelen. çünkü fanatik bir taraftar olduğum için hırslarım doğru karar almamın önüne geçebilir. şimdi ali koç'a bakınca hırslarının kurbanı olan bir başkan görüyorum. aziz yıldırım da böyleydi. hatta transfer çalımı denen ve ergen eğlendiren şeyler de bu yüzden ortaya çıktı. zaten genelde de bu çalımları atan taraf hep fenerbahçe oldu. bunu da sanki çok büyük bir başarıymış gibi övgü kaynağı olarak kullandılar. geldiğimiz noktada ali koç'un aziz yıldırım'dan çok daha büyük fanatik olduğu aşikar. elde edilen başarısızlıklar sonucu kulübü nereye götüreceği ise muamma.
 • 3460
  https://twitter.com/...923119782215680?s=19
  her geçen gün kendimi daha ne kadar komik duruma düşürebilirimin savaşını veren fb başkanı.
  geçenlerde ülkenin cumhurbaşkanı ile son/yürürlükten kaldırılmış başbakanının aynı konu üzerinde farklı yer ve zamanda yapılan konuşmalarının aynı olması eleştirilmişti.
  bu arada durum çok daha vahim, aynı kişi aynı konuşmayı günbegün hızla değişen ve gelişen dünyada 3 yıl arayla yapıyor.
  bu adamın bu kadar içi boş aragazıyla kendilerine operasyon yapıldığına inanan ve/veya inanmak isteyen milyonlarca insana da acımamak elde değil.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!