• 2939
    başkan olduğu için bin pişman olduğunu düşündüğüm kişi.

    fb başkanı olmadan önce güçlü ve karizmatik bir imajı vardı. şu an ise yerle bir olan karizmasına mı yansın, kişisel servetinin erimesine mi ya da normal şartlarda muhatap bile almayacağı kişilerin kendisine hesap sormasına mı. en son antu forumlarında kendisine ali yazan ergenler gördüm.

    fb ile ilişkisinin sonu iyi görünmüyor. tepkilerden bıkıp gitmeye kalktığı an içeride ne kadar olduğunu bilmediğimiz parasını ister. kulüp batık hali ile bunu ödeyebilir mi. bunu verebilecek kaç kişi çıkar hepsi muamma. sezon sonu ne olursa olsun muhtemelen ve biraz da mecburen en az bir dönem yani 3 yıl daha başkanlık yapacağını düşünüyorum.

    bu sezon soyadının da gücü ile açıktan ve gizliden elinden geleni ardına koymayacaktır. zaten rıdvan dilmen örneğinde olduğu gibi camia olarak kontrolünü yitirmiş bu zatlara karşı hakkımızı yedirmemeliyiz. hakemler 2020-21 sezonunun ilk 2 haftası kendilerine karşı gayet yumuşak bir yönetim sergiledi. bizim maçlar ise en azından şu ana kadar adil geçti çok şükür. umarım arayı açarsak saçma sapan işler ile karşılaşmayız. şampiyonluk yarışında kendisi ve şürekasına karşı her dakika ayık olmalıyız.