• 2869
  limit kısıtlamasi nedeniyle bir sene daha yerini garantileyen vizyon reis.

  bu seneki olası bir başarısızlıkta camianin çenesini susturucak müthiş bir silahı oldu. fenerbahçe'nin üzerine oynuyorlar ağam bizi sevmiyor edebiyatı ile tüm başarısızlıkları federasyonun üzerine yıkacak.

  fener camiası bayılır böyle mağduriyetlere. binlerce kişi yürüyüş yapıp ali koc'u destekler ve olası tüm basarisizliklarin üzeri kapatılır. limitsiz bile düşmemeye oynayan bir takım yaratmisken bu sene olur da düşerler ise bu limit kısıtlaması sayesinde bir sene daha kulübün başında ağrısız tepkisiz kalacaktır.

  bu limit olayının ekmeğini çok yiyecek. limitini verseler de iyice sağa sola para saçıp daha beter ekonomik buhran sürüklenseler keşke.
 • 2870
  https://www.internethaber.com/...galerisi-2118228.htm

  başkanı olduğu takımın ligdeki konumu, harcama limitleri falan zaten ayrı bir tartışma ama sen kalk londra'da liseyi bitir, sonra rice üniversitesinde üniversite oku, o da yetmedi git harvard üniversitesinde yüksek lisans yap. türkiye'nin en zengin ailesinin çocuğu olarak koç holding yönetim kurulu başkan vekili ol. türkiye'nin en zengin 50. insanı ol...

  sonra fenerbahçe'ye gel ve rambo okan senden makas alsın*