• 2422
  50 yaşından sonra parayla her şeyi satın alamayacağını öğrenmiş, zenginliğin içine doğmuş bir başka beşer. hayat işte onca paran da olsa azim, inanç ve iradeye hiçbir zaman boyun eğdiremiyorsun.
  zengin diye kendisine toz kondurmayan yağcı bir tayfa var, tayfa dediysem öyle sıradan bir gemi tayfası da değil böyle transatlantik gemi tayfası gibi düşünün, o derece kalabalıklar, her neyse bu yağcı tayfa damien comolli istifa ettikten sonra tüm ihaleyi usta dil darbeleriyle comolli'ye yıkıp adamı çarmıha geldiler. "yok ali koç vizyonuyla avrupa'da başarılı olan sportif direktörlük sistemini türkiye'ye getirmiş de bu olgu türkiye'ye uymamış da, damien comolli yetersizmiş de, türkiye şartları buna müsaade etmemiş de vs. vs." ama nasıl yağlıyorlar aklınız hayaliniz almaz, yeter ki ali koç'un bariz başarısızlığı fark edilmesin.
  hayır, sanki comolli'yi ben getirdim, ali koç'tan başka herkes suçlu. insanımız ekseriyetle paraya ve güce tapardı ama özellikle bu arkadaş fenerbahçe başkanı olduktan sonra belirli bir kesim tarafından bu çıta inanılmaz bir seviyeye çıkartıldı.
 • 2424
  fener taraftarının zengin koca bulmuş karı gibi sarıldığı başarısız başkan. istediği kadar loser olsun, adamın zenginliği bunların ağızlarının suyunu akıtıyor. hatta kendisini eleştiren rakip takım taraftarına karşı kendisinin, bu taraftarların kulüplerini tek başına satın alabileceği iddiasında bulunup eleştirmememiz gerektiğini söylemeleri bu adam bir gün eşek cennetine gittiğinde 25 milyon fenerliye dul maaşı mı bağlanacak sorusunu uyandırıyor bende.
 • 2425
  trt’de konuşuyor.

  ligin cazibesini artırmamız gerekiyormuş... hmmm!!! leipzig’de oyuncu 300 bin euro’ya oynuyormuş, bizde 2 milyon alıyormuş... hmmmm!!!

  abi şu konuşmayı avrupada bir başkan yapsa kafasında huni ile karikatürünü yaparlar, bir sene de dalga geçerler. ülke futbolunu kurtaracakmış gibi tamamen “ben batıyorum, makas açılmasın” diye söylemleri var ki evlere şenlik. 3 yıl için vergi %40 olsun diyor. neden 3 yıl??? belki toparlanırız be konan..

  leipzig’e çamur atıp adamın bundesliga’da oynadığının ve transfer olmasının daha kolay olduğunun farkında değil sanırım. hayır transfermarkt’daki oyuncu değerleri ile ilgili kafamda bir şeyler var ama emin değil. yine de hiç bir şey olmamış bile olsa mutlaka bir şey olmuştur.
 • 2426
  an itibariyle trt spor ekranlarında türk futbolunun nasıl kurtulacağını anlatan koç ailesinin torunu.

  hangi bilgi birikimle, hangi başarıyla türk futbolunu yönetmeye kalkıyor hiçbir fikrim yok. 1.5 yıllık başkanlığı döneminde dursun özbek'ten bile başarısız bir profil çizen adam kalkmış türk futbolunda şunları yapmalıyız diyor özgüvene bak. önce kendi kulübünü yönet kardeşim demezler mi adama?
 • 2429
  aboov, verdiği demeçler ufkunun sınırlarını yansıtıyorsa gerçekten çok dar bir bakışla idare ediliyor spor kulüpleri. bir de ali bey sıradan bir başkan değil güçlü bir kulübün ve camia' nın aileden referanslı temsilcisi. yönettiği kulüp ve ailesinin marka değeri kendisinin başkanlık sürecinde ciddi seviyede olumsuz etkilenebilir bu analiz yeteneği ve problem çözmek için kullandığı bakış açısıyla. hatır gönül falan bir yere kadar gider, konuşmasa çok daha iyi bir lider profili çizebilirdi. demeçleri amatörce ve sığ hesaplar üzerine kurulu, sanki yutulmayan tasolarım nerede diyip apartmanın eşiğinden kalkmak üzere olan bir çocuk gibi.