• 2414
  tff'nin tüm kulüplere sunduğu yapılandırma şartlarının kendilerine yaramadığını anlayarak, ziraat bankası yerine sahibi olduğu yapı kredi bankası ile yapılandırma yapan fenerbahçe başkanı. anladığım kadarıyla harcamaları da yapı kredi bankası denetleyecek.

  bu kısa vadede fenerbahçe'nin limit sınırlamasından, olası yaptırımlardan yırtması anlamına gelse de kulüp daha da zarar edeceğinden yolun sonu onlar için daha da kararmakta. ayrıca uefa sportif gelirleri göz önüne aldığından, babasının bankasından aldığı paranın o platformda bir kıymeti yok, gelişine 2+1 men yiyebilirler. gerçi uefa yetkililerine de üçer beşer birşeyler sıkabilir, emin değilim. malum patron çıldırdı.

  zekasız ezeli rakibimiz taraftarları ricardo rodriguez diye sevine dursun başkanları ayak üstü ilk dakikadan 60 milyon tl daha soktu*. adamlar altyapıdan oyuncu oynat, futbolcu sat, giderlerini düşür, bonservis ödeme, kiralık oyuncu al dedikçe zengin bebesi olduğundan olsa gerek şımardıkça şımarıyor.

  üç beş seneye kalmaz 600m euro borcuyla beraber fenerbahçe'yi koç holding bünyesine alacak vizyoner.
 • 2415
  ünal başkanım taşıma suyla değirmen dönmez derdi. şuan ali koç efendi baba parasıyla daha ne kadar götürebilecek bakalım. sürdürülebilir ekonomik program, şeffaflık derken fenerbahçe başka yollara doğru sapmaya başladı. basketbol takımı, futbol takımı tamamen koç holding tarafından finanse ediliyor. bu plansızlıkla umarım daha beter olacaklar.